The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за похвали, оплаквания и предложения.

#51
благодаря за хубавите думи, момчета, и аз да кажа: бг тайгър, лийч, Ицо косара, justВанко, металиста са точни и сериозни хора и можете да разчитате на тях, може да пропускам някого, като се сетя ще добавям.
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#52
Специиални благодарности на колегата ДОКО , точен , коректиен и .......... абе много бира трябва да го черпя тоя човек Big Grin .
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#53
Аз пък искам да се оплача от колега - atanas lulov. Изключително некоректно постъпи спрямо мен. Продаде ми джанти, които беше боядисал върху ръждата. Попитах го дали има някакви проблеми - да не са криви, заварявани удряни и т.н. при което той каза, че нямат проблеми. След като ги монтирах на автомобила и след 1 седмица гумите бяха спаднали до джантите. При гумаджията се оказа, че има ръжда по вътрешните бордове, където се лепи гумата, ръждата създава шупли и съответно спадат. Мога само да кажа, че до момента джантите ми излязоха на двойна цена, така че не мога да кажа нищо хубаво за този колега. Сам съм си виновен задето взимам джанти онлайн, но разчитах на съвестност, каквато не срещнах при този човек. Съветвам и другите колеги да не му се доверяват.
Reply

#54
arukard Wrote:Аз пък искам да се оплача от колега - atanas lulov.
По въпроса Ви се работи...,ако няма реакция от въпросния потребител,мола пишете ми на лично съобщение.
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#55
+1 за колегата just_vanko1
Reply

#56
Колеги продавачи, купувачи, според мен е хубаво всички обяви да се подредят в подходящите раздели, защото е момента е пълен хаос- обяви, постнати преди определено време без значение какви и за какво са, се намират в един раздел. Други обаче постнати след този определен период са подредени в под раздели. По този начин настъпва объркване и тавтология на разделите. Доста работа е да се преместят старите постове в новите под раздели, но няма да настъпва подобен хаос и объркване.
Тук трябва да коментират и колегите модератори, защото ,предполагам, евентуално те могат да свършат тази работа.
Reply

#57
Много точни са колегите mevdo и BFal. И на двама едно голяма БЛАГОДАРЯ! Wink
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#58
Уважаеми колеги, поради зачестилите раждания на малки волварчета имам предложение Волво клуб България да подготви и отпечата специални лепенки за най-малките. Знаете ги тези, че има волварче/та в колата. Надявавам се, татковци, майки, дядовци и баби да подкрепят моето предложение.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

#59
Съгласен съм с теб Стайко.Бих си лепнал и едно такова стикерче на задницата на комбито ми Wink
Reply

#60
Ако някой разработи визуален проект,с най-голямо удоволствие ще се заема с реализацията Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)