This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за похвали, оплаквания и предложения.
Карикатура на бебе в жълт шестоъгълник (тип знак "СТОП") с текст "На тати VOLVO-то ме пази! Пази си се сам!"

А за "по-скромните" татковци :"На тати VOLVO-то ме пази! ПАЗИ МЕ и ти!"
[Изображение: ab276107.gif]
[Изображение: ab245320.gif]

[Изображение: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Цитирай
Thanks given by:
На мен визуализацията на Вильо ми харесва,ако няма други предложения(придружени с графичен дизайн),да ги отпечатваме направо Smile

п.п. разделям темата,като новата такава отива в "на лафче" Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=52&t=26575&p=211532#p211532">viewtopic.php?f=52&t=26575&p=211532#p211532</a><!-- l -->
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Внимавайте, когато взимате нещо от потребителя deqngenov. Ето му темата <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=28122">viewtopic.php?f=49&t=28122</a><!-- l -->

Купих от него разпънката за предния мост на цена 20лв... доста примамлива. Господина е доста словоохотлив и разбран, обади ми се, когато изпрати пратката, беше чекнал че мога да я погледна преди да я взема (което аз не направих, заради солидната опаковка от стреч фолио, хартиено тиксо и хартия, заради голямата опашка в офиса и щото съм доверчив... моя вина), дори ми подари остатъците от предния спойлер на колата. НО разпънката се оказа крива.. като банан.
Знам, че не е коректно да се публикуват лични съобщения, но ще го направя.

Мдаааа... не е крива..

Почти...

Не пич... меря го с дървен метър Wink

От какво не съм доволен ли? Ами от това че си лъжец. Хайде бъди жив и здрав с моите 20лв.

Прикачени файлове Миниатюри

[Изображение: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Цитирай
Thanks given by:
Искам да изкажа искрени Благодарности към Марто-cjman и Владо-Dodo155, за съдействието което ми оказаха.Радвам се, че има такива колеги във форума, на които винаги можеш да разчиташ! :lol: :lol: :lol:
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Цитирай
Thanks given by:
Изказвам и аз благодарности на колегите backstage и ceci petrov точни и коректни пичове Wink
VOLVO
S60 AWD 15 249hp
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
     EX
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Цитирай
Thanks given by:
Аз пък съм благодарен за отзивчивостта на bg_tiger1978, mevdo и Kangalov. Много точни пичове!
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Цитирай
Thanks given by:
stivmar написа:Аз пък съм благодарен за отзивчивостта на bg_tiger1978, mevdo и Kangalov. Много точни пичове!
+1 и от мен
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Цитирай
Thanks given by:
От доста време се прокрадваше идеята да споделяме информация за добрите неща и помощта, които сме получили от колеги!
Е, днес е време за пореден път да кажа едно "Благодаря!" на Влади (Dodo 155) - бирата е отделно Big Grin
Поводът е автомобила, който ми помогна да тествам, избера и капарирам днес - VOLVO S40 1.9D 102 hp.
Отнех му около 2 часа в неделя след обяд, от личната почивка, но той както винаги си беше "на линия"...
По важното в случая, е че колата е за "любимата ми тъща"! Която скоро също ще се именува "Горд собственик на Volvo S40"!!! Big Grin
Нека в бъдеще споделяме положителните неща, както да засвидетелствуваме уважение към колегите си, така и да се знае посоката не течение на бирата!
Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Цитирай
Thanks given by:
Здравей Мони,

от много време гледам такива теми по-чуждите форуми и смятам, че идеята ти да пуснеш подобна тема и в нашия форум е чудесна!
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте,идеята е много хубава наистина.И аз бих искал да кажа едно голямо Благодаря на Dodo155-Влади,за това,че е толкова всеотдаен на Форума(и не само той Wink ) и за това,че ми е помогнал за доста неща.БЛАГОДАРЯ ТИ Big Grin .Горд съм,че имам толкова Хубава кола,но още по горд съм,че съфорумците са толкова Мили и Приветливи хора,и все така да си гледаме с Любов и Уважение ВОЛВА-та си 8-) .
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)