The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос..

#41
Традициооно от тема за масло минахме на катализатори, колата върви еднакво със и без катализатор, разлика има, но разлика, която човек много трудно може да усети, освен ако не е състезател.Ако не му смърди катализатора, значи всичко все още си е окей, със него, а като му се скапе, го сваля, дава около 40 кинта за сваляне и монтаж на резонаторно гърне, а катализатора в последствие продава за около 80 кинта, поне Big Grin
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#42
kurts40 Wrote:Расипник това за катализатора защо?
Ако му е читав от какъв зор да го "избочва" само нещо немога да схвана.Мойта шведка е 98 с катализатор
140 кончета и върви "та дрънка" като за 160коня Твойта викаш невървяла като за 140 и кажи ми след като го махна тоя прословут катализатор какво се промени освен че му взе някой лев и колата стана по шумна?


Там е работата, че нищо не му взех..А катализаторът ми беше перфектен!
Избихме го по най-дебилния начен-остана само корпуса(..
Давам съвет, за да не съм набутан само аз! :mrgreen:

Понеже съм злобен, пресметлив и зъл искам и друг да си избие здравия иначе катализатор. :mrgreen:


Сега сериозно.............как защо бе колега????????????На 12-13 годишна кола да пазиш катализатора, дори и да е годен е напълнао излишно.
Катализатора е една допълнителна рестрикция за колата.......Абсолютно безсмислен, ненужен за автомобила........Само заради някакви еко-норми....... :tfrag:
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#43
Много си забавен Big Grin
Злобен-зъл вс.знаем че не си такъв(ако беше нямаше да го споделиш Big Grin )

С иронията до тук ок!

Да така е но ако мислиш да си (трошиш) тоест караш(малко силно казано)колата в Бг.няма проблем но примерно както аз мисля да бегам след някоя седмица, ако в европа ме стопират и еи така случаино решат да замерят емисиите ко праим?

1ви вариянт-20-50-100евро(ЕДВА ЛИ!)
2ри вариянт-(а и по вероятен)Хваштам стопа за на обратно с джоб пълен с актове на стойност годишната ми заплата в България! :evil:
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#44
kurts40 Wrote:Много си забавен Big Grin
Злобен-зъл вс.знаем че не си такъв(ако беше нямаше да го споделиш Big Grin )

С иронията до тук ок!

Да така е но ако мислиш да си (трошиш) тоест караш(малко силно казано)колата в Бг.няма проблем но примерно както аз мисля да бегам след някоя седмица, ако в европа ме стопират и еи така случаино решат да замерят емисиите ко праим?

1ви вариянт-20-50-100евро(ЕДВА ЛИ!)
2ри вариянт-(а и по вероятен)Хваштам стопа за на обратно с джоб пълен с актове на стойност годишната ми заплата в България! :evil:


Ти не беше ли с дизелово С 40?
Защото в подписа фигурира абревиатурата на бензинов двигател 2,0 ка?
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#45
А бе засега няма да го пипам това.Не усещам некви спънки или миризми.Стоига съм се втелявал.Ще видя да си орпавя втулките и ранзи леки козметики.И другото важно нещо е пръчката ми з амасло.Не е тази,кяото гледма по вадис и ми е важно пръчка.За събаления кой знае в мото пфое колко ще ми сакат
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#46
kurts40 Wrote:Много си забавен Big Grin
Да така е но ако мислиш да си (трошиш) тоест караш(малко силно казано)колата в Бг.няма проблем но примерно както аз мисля да бегам след някоя седмица, ако в европа ме стопират и еи така случаино решат да замерят емисиите ко праим?

1ви вариянт-20-50-100евро(ЕДВА ЛИ!)
2ри вариянт-(а и по вероятен)Хваштам стопа за на обратно с джоб пълен с актове на стойност годишната ми заплата в България! :evil:

Аз съм без катализатор и на прегледа показа 0.25%. Според Вадис като нова е била 0.2%, така че явно от този катализатор ползата е много съмнителна.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)