The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S40 или S60 /бензин или дизел/

#21
Е, хайде сега Форд били криви. Купиха компания с половин милиард дългове, продадоха на жълтите компания с 4 милиарда дългове. Ако не бяха жълтите Волво щеше да е.е майката на Форд :-)

Сменил съм 2 фиести и една сиера - чудесни коли. Волвото има много още много да се доказва докато ги настигне. За момента яко губи на возия, разход, фарове и окачване пред сиерата.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#22
joro74 Wrote:Е, хайде сега Форд били криви. Купиха компания с половин милиард дългове, продадоха на жълтите компания с 4 милиарда дългове. Ако не бяха жълтите Волво щеше да е.е майката на Форд :-)

Сменил съм 2 фиести и една сиера - чудесни коли. Волвото има много още много да се доказва докато ги настигне. За момента яко губи на возия, разход, фарове и окачване пред сиерата.
Колега, то на Форд майката му е такована от много отдавна бре :lol: Почти няма класация за най-некачествен автомобил, на която те да не държат палмата на първенството с някой свой модел!
Иначе за сиерата не съм забелязал да има някаква впечатляваща возия.В смисъл такъв, че след като се качих на Ситроен с хидравлично окачване(BX, ХM) останалите коли ми се струваха, като каруци.Разликата беше толкова голяма и осезаема, че няма как да не я забележи човек.Някъде назааад след тях остават Мерцедес, Пежо и другите. ХМ направо е :king: :wav:
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#23
Моето е S40 2.4L@140HP Geartronik 2006 година. Харчи ужасно верно е. 11л./100км смесено. Но пък по магистралите е голям кеф, както и в задръстванията. Smile
Reply

#24
Xizor Wrote:Моето е S40 2.4L@140HP Geartronik 2006 година. Харчи ужасно верно е. 11л./100км смесено. Но пък по магистралите е голям кеф, както и в задръстванията. Smile


ОУ не!
11 на 100 смесен разход е БЕЗУМНО МНОГО!
Моят смесен разход с много ръчка и градско каране е 10-10,2 на 100, при това колата ми е по-стара от твоята с почти десетилетие.............
Не е нормален този разход!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#25
хаха няма какво да се заблуждаваме вече всички марки и модели коли се правят калпави , що годе ниски като цени за закупуване на нови и като изтече гаранцията следва отрязване на главата до кръста Wink части поддръжка и т.н на космически цени а колкото по - нова колата толкова по - скъпа за поддържане и като добавим факта че БГ варианта на "нова" кола е кола средно на 5-15 години спукана от каране и "спагетаджии" , "минетчии" "швейцарски шоколадчета" и какви ли още не "Европейци" ние какво очакваме , колкото и да сме пристрастни трябва да си кажем истината и нашата любима марка от доста отдавна не е това , което е била някога сигурно няма и бъде , нито като здравина, нито като бързина, нито като икономия на гориво /не че някога е имало мн мн икономично волво/ и т.н , в нашия случай любимата марка е просто с малко по - малко компромиси от други марки , но никога няма да бъде без компромиси, относно колегата с ГиърТроника с 40-ката Wink карай си колицата настъпвай си я и да не ти дреме от задръстванията в София в по-изгодна позиция сме от "Ръчките" със сигурност и тоя кеф заради 1 спестено кило гориво с ръчни скорости хич не ме бърка Wink надявам се и теб :lol: Big Grin Big Grin разхода си ти е нормален според мен явно и твойто краче тежи както и мойто Smile Поздрави на всички и мн безаварийни километри
Reply

#26
Razsipnik Wrote:
Xizor Wrote:Моето е S40 2.4L@140HP Geartronik 2006 година. Харчи ужасно верно е. 11л./100км смесено. Но пък по магистралите е голям кеф, както и в задръстванията. Smile


ОУ не!
11 на 100 смесен разход е БЕЗУМНО МНОГО!
Моят смесен разход с много ръчка и градско каране е 10-10,2 на 100, при това колата ми е по-стара от твоята с почти десетилетие.............
Не е нормален този разход!
Хм, че то и моето харчи около 10л./100км при смесен цикъл, при това без да го ръчкам.Според мен, за този двигател това си е нормален разход!
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#27
Зависи какво търсиш в колата колега
s40 за мен е малка кола и не мисля че ще вози като s60
А относно бензин или дизел хммм
Аз лично съм за дизел и то задължително d5 моторът
просто великолепен автомобил а се изстрелва като стрела
върви с 180-200 км без проблем а харчи изключително малко за автомобил 2 тона и 5 цил
Но все пак изборът си е твой s60 е доста по-скъпичко като подръжка мисля
Абе волво ли е няма да сгрешиш в изборът
Пожелавам ти успех
волво s60d5 163hp
Reply

#28
Благодаря, определено и аз смятам, че няма да сбъркам с тази марка. Относно модела - предпочитам S40 защото е по компактна и удобна в градски условия, а и дизайна на централната конзола е направо невероятен... За нещастие пазарът не е особено богат на този модел и ще трябва да търся по-продължително време...
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#29
Такааа, време е да обобщим резултата... След относително продължително търсене на S40 и сериозно разочарование от свито предлагане и високи цени, се отказах от този модел окончателно и се обзаведох с S60 от 2003 г. - 2,4 D5. Колата е чудесна, пъргава и много голяма /имам чувство че карам Газ 53, въпреки че не съм карал такова животно Big Grin /, но вече и свиквам. Разхода за момента до колкото мога да го определя е отличен, за тая голяма кола. Благодаря още веднъж за съдействието от всички.
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#30
Честито!
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)