The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпрос за лаисните

#1
Да ви попитам колеги някой правил ли е интервенцията с освежаването на лаисните с пистолета за горещ въздух
С горещия въздух се разтапя съвсем тънък повърхностен слой от пластмасата на бронята и като ефект изглежда като току що отлята! Видях го във форумът на "Голфу" и ефекта е доста сносен според мен. та ?-сът ми е някой пробвал ли е на волво как се отразява тази налудничева идея с поразяващ ефект?
Чесно гениално е като идея и 100процента е родна Big Grin (идеята)хаха айде и със здраве-благодаря на отзовалите се.
А ето и линк на голфуту <!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:7d05060b" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vbox7.com/play:7d05060b</a><!-- m -->
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#2
Ами хайде пробвай и сподели със нас :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
Ще!
обещавам но ще е след 20ти като св.работа и стигна до гаража!
Идеята ми е ако някой е пробвал да сподели понася ли волвото тая схема.Ако не след 20ти и снимки ще кача (надявам се не на разтечената броня Big Grin )
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#4
Колеги НЕДЕЙТЕ с този пистолет за горещ въздух..наскоро един приятел ме ''светна'' за един препарат на Turtle Wax Black Chrome за освежаване на лайстните..каза че е около 7 лева във Практикер..и на мен ми трябва освежаване на лайстните обаче все нямам време..ако имате път натам погледнете ако искате..Поздрави ! Smile Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#5
За лайстните не съм сигурен, но нашите брони са от друг вид пластмаса и ефекта ще е по-скоро отрицателен. Сподели после резултата, за да не изгорят и други. Успех.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
100Y0 Wrote:Нашите брони са от друг вид пластмаса и ефекта ще е по-скоро отрицателен. Сподели после резултата, за да не изгорят и други. Успех.
Колега аз мисля да пробвам този препарат..и ако ефекта е добър ще споделя ! Smile :!:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#7
Отговора ми беше за опита на колегата с пистолета за горещ въздух, който развива около 700градуса по Целзий и при невнимателна работа или ще опече бронята/от което ще стане още по-лесно чуплива/ или ще я деформира. Нашите брони са по-скоро с аеродинамичен ефект отколкото да изпълняват роля на истински такива. Аз лично използвам един полски продукт за освежаване - на Bio line Bumper black-100л. за около 4лв. Ефекта е дълготраен, но не е вечен и в годината веднъж трябва да се минава отново. Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#8
А добре колега не съм те разбрал , извинявай за което ! Smile Smile Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#9
100л за 4 лева?ти да не я заливаш с кофата Big Grin това в облия куб на шегата.
Добре ако не да ме разобедите то поне ме навихте да не пробвам директно в/у моята кола има една с40 в една морга за скраб ще "жегна" 1-во нея после ще тествам моята "фурия" но много ми се иска дръжките на вратите да видя кво ще се случи че са ми бели направо а ако нестава с пистолета здраве да е ще споделя резултатите!
Благодаря колегите за отговорите а резултатите при мен към края на месеца.
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#10
Като сте почнали със съвети от голф клуба - ето ви и съвет от един таксиджия - течна черна боя за обувки. :wink:

П.П. от Black Chrome не очаквайте чудеса.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)