The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем дистанционо

#1
Здравейте колеги!
Отскоро съм собственик на С60 и за сега съм много доволен , но имам един проблем , някой ако може да даде някъв съвет или идея как да го реша ще съм много благодарен.

Проблема е:Дадоха ми едно дистанционо с колата но то не функционира дори и след смяната на батерията , дайте някаква идея как да го оправя или няма да стане.

благодаря на всички предварително.
Reply

#2
Ще стане, но в Мото пфое, ако не ти се дават такива невероятни суми - слагаш си някаква аларма и изхвърляш оригиналното дистанционно.

За да не работи има 2 причини - не е от тази кола или не работи. И за 2те причини в Мото пфое ще ти продадат нови дистанционни с програмиране. На тарифите на 'програмистите' в официалните сервизи и Бил Гейтс би завидял.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
Shangel Wrote:Здравейте колеги!
Отскоро съм собственик на С60 и за сега съм много доволен , но имам един проблем , някой ако може да даде някъв съвет или идея как да го реша ще съм много благодарен.

Проблема е:Дадоха ми едно дистанционо с колата но то не функционира дори и след смяната на батерията , дайте някаква идея как да го оправя или няма да стане.

благодаря на всички предварително.

Внимавай с батериите, щото тези дистанционни калпави батерии не понасят. Аз си го бях направил този номер с едни ментета купени по 50ст. бройката, цяла седмица се чесах по главата и отключвах и заключвах с ключа...
Накрая купих батерии по 2.50лв. бройката и о чудо дистанционните и двете заработиха. :wink:

А ако са ти дали дистанционно от друга кола...
В МП са около 200лв с програмирането (ако си спомням правилно).
Reply

#4
Благодаря на всички за отзивчивоста и за съветите.
За сега мисля да не стигам до МП и мисля още малко да се поровя да видя ще направя ли нещо , ако стане нещо ще пиша.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)