The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос относно проблем със дистацнионно и закл на V40

#11
MatZo Wrote:тя мн висока честота.Трудна работа.баси не мога да си отстраня проблема.Сигурно е нещо елементарно.Мен друго ме интересува ако мога да отключвам с ключ а с дистанционно не.Възможно ли е да е от модула за откл и закл с дистацнионото който е.Тов ме интересува.

Абе щом е спряло след монтаж на аудио в колата, то проблема е в калпавите майстори монтирали аудиото...

Ето ти ел схема, че да ти е по-лесно. :wink:
Reply

#12
Мерси много.Може и оттова да е.Понеже и ми излезна сигнал че имам отворена врата а те вс са затворени.И на таблот ми свети че е отворена.Ще отида при друг майстор по музиките тия дни
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#13
Тия модули възобще не ги гледай - след като го купиш ще те одрусат в Мото Пфое за програмиране на дистанционите. Много по евтино е аларма.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#14
T.е да не ходя примерно пир алармаджия да ми провери дали може да се подкара това нещо.По принцип не искам да слагам аларма.Стига ми толкова електроника.А този модул,койот се продава е с дистанционно.Не мисля,че няма да стане туй като го дава с дисатнционното му.Но първо искамд а видя дали ще се орапви проблема.
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#15
То не е нужно да слагаш сирената на алармата, просто я ползваш вместо тая джаджа. Доста по евтино е и като имаш проблем с дистанционното - 30 лв е ново и си го програмираш сам.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#16
MatZo Wrote:Понеже и ми излезна сигнал че имам отворена врата а те вс са затворени.И на таблот ми свети че е отворена.

Виж коя врата дава грешния сигнал(че е отворена) като го оправите това си мисля, че и централното ще заработи. :wink:
Reply

#17
то ми се е прецакало и цялото осветление.Сигурно от плаофна над педалите който реших да сменя.ВИждам че и друг колега се рпавил като мен на майстор.И той е със същия проблем.Ще го мъчим сега сигурно и бушон го няма.ВИдях този жълтия блок къдеот има 3 на брой и не мога да го помръдна.Не знам как се отстранявят точно тия бушони много кофит са направени и ме е страх да напъна там.Жълтата рамка ли се маха и 3-те наведнъж ли се махат поотделно ли .Нямма прдстава
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)