The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
покупка на S40 - конкретна обява

#1
ЗДравейте колеги ,
пиша тази тема с надежда някой да ми помогне при закупуването на S40 и конкретно тази обява :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11289491011273146&f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m -->

Понеже съм абсолютен лаик по отношение на автомобилите и съм по скоро само ползвател искам да попитам какво да гледам при огледа на колата . евентуални проблеми за този модел ? разход на гориво на 100км ? цена евентуално на някакви ремонти и т.н.

Интересува ме и дали някой колега от форума който е по-навътре в нещата или евентуално има много негови хора които разбират и сервизират Волво дали би се съгласил да помогне при огледа срещу почерпка/заплащане или да ме ориентира към хора които ще гледат от А до Я срещу заплащане и ще кажат какво и е на колата ако и има нещо и т.н.


Поздрави
Светозар
Reply

#2
Здравей,
аз имах такава и колата е приемливо пъргава.Няма какво да се очаква от 1,6 D и 110 конски сили.
Подръжката е поносима.За смяна на масла и всички филтри,цената е около 500 лева на 20 000 км.Двигателят е икономичен,дори при спортно каране(когато колата не е натоварена).Разход от 4,5-5 литра на 100 км извънградско и 6,5-7 литра градско шофиране.
Като гледам и цената,не се замисляй.


ПП. на 100 000 км. предстои смяна на ремъци и всички ролки около тях.Но това не е цифра(под 900 лв.)
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
мощността на двигателя не ме притеснява понеже не съм спортист - единственото което търся е що годе нисък или поносим разход и колата да е здрава . именно затова съм се насочил към Volvo . колега Kangalov а можете ли да ми препоръчате някой майстор или човек който разбира от марката за да ме придружи до автокъщата и да огледа колата .
Reply

#4
Може,стига да кажеш от къде си и къде се намира колата.Но най правилното за този автомобил е да се закара в Мото Пфое и за скромната сума от 50-60 лева да ти направят общ преглед и да проверят сервизната история на автомобила.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
колата се намира във Варна , но лошото е че в момента аз съм извън града и съм малко възпрепятстван . иначе съвета за МП е добър за което благодаря . Като се прибера към Варна ще говорим допълнително за да се възползвам от вашата помощ .
Reply

#6
Щом си във Варна,ще помогнем .Обади се като се върнеш,кой бяга от две бири и бутилка водка ... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#7
Колега попаднал си на точното място и точните хора.А относно водката и бирата и аз съм навит!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#8
благодаря и на двама ви . ще се разберем нещо като се прибера .
Reply

#9
Спомням си,че преди няколко месеца един колега пита за същата кола.Потърси темата - играчка ще е,но си заслужава,защото човека я беше карал на майстор но май нещо стана и се отказа от нея.После се похвали,че си купил от Мото-Пфое същата,само че с големия дизел и не можеше да я нахвали.
Reply

#10
мдаа издирих темата след доста търсене - и видях проблема с гасненето на колата и загубата на мощност . това ме ориентира и да търся кола директно от МП . Ако изкочи нещо друго ще се обаждам . благодаря отново на всички ви колеги !

едит : има възможност да се преорентирам и към C30 или по точно тази обява : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motopfohe.bg/mp_auto_details.php?id=1459&price_from=725&price_to=223000&year_after=1969&year_before=2011" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.motopfohe.bg/mp_auto_details ... efore=2011</a><!-- m -->

Само ме притеснява че е от МП , понеже отзивите за тях не са много добри ..
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)