The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнение за V70

#1
Здравейте!
Интересува ме мнението ви за Волво V70 2.4D5.Интересуваме как е като консумативи(първоначално облсужване),разход градско,здравина на окачването(за двигателя няма да питам-карам F12 и знам какво е шведски дизел Smile ) .Имат ли някакви по особенни проблеми и всичко свързано с модела.
Благодаря!
Сега карам Мазда 626 дизел,но може скоро да влезна и в клуба на автомобилите Волво.
Reply

#2
Виж тук колега:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=15210&p=130522&hilit=v70#p130522" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=15210&p=130522&hilit=v70#p130522</a><!-- l -->
Може да създаде проблеми и дросела който е към 1000лв в МП.
Reply

#3
колега разхода е от 7.5 до 9 градско зависи как я караш. консумативите които аз съм сменял до сега като цени са
амьортисиори + лагери + прахосъбиратели и още нещо ми излезе 1150 лв
биалетки предни/задни 60/100 като съм купувал скъпи има ги и по 25/50
масла и филтри ми излизат 210 лв
ролки и ремъци по спомени бчха около 400 лв.
разни тампончета по окачването 15-25 лв
съединител комплект е към 600 лв.
маховик търся цена още но е около 1000 лв

д5 е капризен за филтри.модели от 2001 до 2003 могат да страдат от табло.аз имах този проблем.Tisho ги решава тези болежки.здравината на окачването си зависи и от теб зависи как я караш.може често да ги сменяш може и по рядко.

ако си от София ако искаш драсни някои ред може да се видим да разгледаш моето в в70
Reply

#4
здр.карам 10 години опел вектра няколко смених но вече сам решил да се кача на нещо по истинско и сам се спрял на Volvo V70 D5 ako прочетох това онова из форума и горе долу ми стана ясно за какво става на въпрос.Само последно да попитам колко горе долу ще струва първоначално смяната на консумативите масло,филтри,ремъци,ролки,накладки и още каквото трябва да се смени.
Благодаря
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)