The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки

#21
Vermax Wrote:
Garfield Wrote:Аз си купувам чистачки на бройка. В един магазин продават насипно Шампион по около 7-8 лв за бройка.

Къде се намира магазина?

Срещу Фламинго синема!
До него беше магазина на интеркар или нещо от рода, сега това помещение се ремонтира.
В магазина има и пакетирани по две пера, но има и кутии по много.
Та те са малко по-евтини, а можеш да си вземеш и по една бройка, както аз си купих за отзад!
I'd like mornings better if they started later
Reply

#22
Quote:Срещу Фламинго синема!
До него беше магазина на интеркар или нещо от рода, сега това помещение се ремонтира.
В магазина има и пакетирани по две пера, но има и кутии по много.
Та те са малко по-евтини, а можеш да си вземеш и по една бройка, както аз си купих за отзад!

отстрани точно до тотото?
Reply

#23
gadnia_metal Wrote:отстрани точно до тотото?

Май да!
Наблизо има тото, ама там са два-три магазина, та неискам да обърквам четящите....
Мисля че, има реклама на Шампион на, около, наблизо до магазина.
Уфффф колкото повече мисля, толкова повече се съмнявам в себе си.
:lol: :lol: :lol:
Като мина оттам ще се огледам специално....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#24
Дайте адрес, улица или пресечки(близко кръстовище).

Кино Фламинго нищо не ми говори ... Sad
Reply

#25
Quote:Кино Фламинго нищо не ми говори ...

бул 6 септември, ама номер не знам, бившето кино кочо честеменски
преди светофара на бул руски, като идваш от бул васил априлов, посока четвъртък пазара. магазина трябва да е на отсрещната страна. има пеходна пътека. там бяха едно до друго като застанеш с гръб към бул руски и тръгнеш по 6-ти септември: сладкарница неделя, интеркар /който сега е в ремонт /, тотото, дискутирания магазин /май :roll: / и един бар преди беше NRG сега не знам как го кръстиха
Reply

#26
gadnia_metal Wrote:бул 6 септември, ама номер не знам, бившето кино кочо честеменски
преди светофара на бул руски, като идваш от бул васил априлов, посока четвъртък пазара. магазина трябва да е на отсрещната страна. има пеходна пътека. там бяха едно до друго като застанеш с гръб към бул руски и тръгнеш по 6-ти септември: сладкарница неделя, интеркар /който сега е в ремонт /, тотото, дискутирания магазин /май :roll: / и един бар преди беше NRG сега не знам как го кръстиха

евала. Мерси Smile
Reply

#27
моля моля, само не знам кой точно е магазина. както каза Garfield
там са няколко, затова комбинирай постовете, за да не се объркаш :lol:
Reply

#28
Сега на кръчмата има един батман, закачен на стената! :lol:
Мисля че е на Бакарди. :lol:
Не съм сигурен кой е магазина, за това се въздържам от повече обяснения.
Ако някой е на зор да иде и да пита, ако ли пък не е, тия дни ще мина оттам и ще запиша (може и снимка да направя) адреса и ще пусна тема при Магазините, че много я наводнихме тази.

:lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)