The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки

#11
Те са към ~3,69лв.. Преди 3 дни си ги сложих и са перфектни.
Аз обикновенно от тях си взимам. Някой път изкарват и 1 месец - сигурно лоша партида, Но и повече време изкарват от 3 месеца. Могат и повече ама почват да скърцат или хлопат. За повече време трябва с клещи да ги постегнеш.
По добре ефтини и често сменяне отколкото скъпи и треперене да не се изпекат от слънце или кражба.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#12
и аз си купих от метро, графитни, бяха в промоция от 3.50 на 3.00лв, ама се оказаха почти боклук, едната вече я махнах, само замазваше и нишо не се виждаше :evil: освен това се и самооткачи един два пъти. ужас
Reply

#13
Kave , а защо още след първото утро не си направи оная магия с ламаринките? И земи му удари 1 паста за 20лв на това Волво, така е трудно да отличиш от множеството.
А иначе аз днес или утре ще ходя на доктор за каре мисля и ще му поръчам и на мен да сложи метални планки на фарове и мигачи Smile
Reply

#14
Каре, 'талянско - около 90 лева ако има ABS с 2,50 лева на горе.
Reply

#15
merck_440_1.8mi Wrote:Kave , а защо още след първото утро не си направи оная магия с ламаринките? И земи му удари 1 паста за 20лв на това Волво, така е трудно да отличиш от множеството.
А иначе аз днес или утре ще ходя на доктор за каре мисля и ще му поръчам и на мен да сложи метални планки на фарове и мигачи Smile


Тва за пастата нещо не го разбрах...?Ти оня ден нали ми направи пътSmile - демек отличавам се все да не еSmile а и в момента мойта кола не е виждала миене от поне едно...30 дена,така че е нормално да е в такъв окаян вид.
Limited/460/2.0i/110 hp/1994
Reply

#16
А аз си мислех, че времената, когато сваляха чистачки са отминали.
Наркомани!
Reply

#17
аз си купувам от OMV и съм доволен-изкарват 1 година.
ако искаш да не ти ги крадят си слагай колата на платен паркинг
Reply

#18
То по тая логика по добре вместо да дава по 45лв. за платен паркинг да си купува от ефтините и често :wink:
А от ефтините няма да му ги взимат толкова често - сега е такъв периода и затуй.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
Аз си купувам чистачки на бройка. В един магазин продават насипно Шампион по около 7-8 лв за бройка.
И при всички полжения ме карат повече от година.
Веднъж си купих от метро чистачки за 5 лв комплекта, чистеха хубаво само в началото, около месец, може и малко повече....
Та повече от тях няма да си взема.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#20
Garfield Wrote:Аз си купувам чистачки на бройка. В един магазин продават насипно Шампион по около 7-8 лв за бройка.

Къде се намира магазина?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)