The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за покупка на S40

#11
В света на автоматиците всичко е въпрос на късмет - каквото си купиш, марката няма значение. Аз мога да потвърдя от личен опит, че на Форд, Субару, Волво са здрави. Всеки попаднал на счупен ще ме обори.

Газовата за автоматик на волво е същата като за Мерцедес - просто се слага на работеща кола, да си купиш кола с проблем и газова е емоция - газаджията те праща в сервиза да ти оправят двигателя, другия сервиз те праща обратно при газаджията и така докато обиколиш всички сервизи описани във форума.

Неработещ автоматик на "човека твърди" не се купува - докато не го отворят не се знае колко пари ще струва.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#12
Аз съм с автоматик +газ и съм много доволен. Но аз като я взех всичко работеше и бях сигурен в човека.

Определено не взимай нещо със "случайно объркани клеми" и "леко неработещ автоматик"... Просто изказванията са несериозни Smile
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#13
Колеги отказах се да вземам волвото-така, че почвам търсене .


Ако някой има за продан да звънка тел;0893 477 699 -найден ИЛИ ЕМЕЙЛ <!-- e --><a href="mailto:n_milanov_78@abv.bg">n_milanov_78@abv.bg</a><!-- e -->.да не е комби без значение бензин/газ или дизел .до 3000лв. автоматик или ръчка
Reply

#14
За 3000 лв няма да е читаво според мен,само ако работат е нещо на зор.И аз неисках за повече от 3500.Ама мойта излезна с намалението на 4400 от 4990.Така,че си е риск.А за дизел най-добре да е над 4000.Не е гаранция,но то си проличава.Има и теми как да познаеш поне на прима виста едни дизел.Може да ги прочетеш.На мен ми помогнаха при избора>Не знам дали са 100% верни,но засега съм доволен.Вече почти 2 мес и половина съм и консумативите съм сменил.Друго не сеъм пипал,с изключение на едни тампони на скоростния лост.Но има тема затова.Всички сме боледували от това.Не е болка за умиране.Но това,което показа на мен не ми хареса.Просто мнение и особено с тия проблеми,които тепърва ти каза продавача.Смятай колко крие след това,особено ако е нов внос.ДОри самия продавач не знае какво й е.И при мен каза продавача мнгого добър автомобил.Ще бъдеш много доволен.Ще палиш на минус 20.Та всичко ми е в процес на тест.Ще видим колко са минус 20 зимата.И ще видим как пали.Не бързай.Потърси .Поне с времето може да посъбереш малко повечко кинти Smile
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#15
покрепяма мнението на Matzo.

А ти що искаш да е бензинка бре? пък после и газ да и сложиш та то нема сми..... :roll:
Карал съм 5 година на газ брат и ти казвам че сега от както карам на нафтица съм друг човек(пък и сега нафтата е по ефтинка от бенза Tongue )
Е, верно имам колата от едва 2 седмици ама квото и да ми предстои като ремонти съм решен да не се отчайвам, а да си я права колата.... много си ми харесва и возия и дръпня и все.
Соленичко е да подържаш такъв автомобил верно, ама си заслужава на 100% (поне за мен)

I <3 Volvo!
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#16
Колегата добре се е ориентирал за бенз/газ.Само че да бъде с ГИ ,щото с обикновено газово не си е работа.Относно предпочитаното гориво всеки сам си избира според джоба.А пък добър дизел за малко кинти нема такива филми.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#17
Здравейте на всички днеска гледах четири волва нито едно неми допадна всички с някой проблем просто добро волво за 3000лв нямя май ще дрябва да посъбера някои лев още или да се мятям на бмв 3ка че за три хилки се намират свястни автоматици
Reply

#18
n_milanov_78 Wrote:Здравейте на всички днеска гледах четири волва нито едно неми допадна всички с някой проблем просто добро волво за 3000лв нямя май ще дрябва да посъбера някои лев още или да се мятям на бмв 3ка че за три хилки се намират свястни автоматици


Скоро гледах БМВ 3 ка Е 46 за себе си..........
Свестни под 7500 не открих...........
При това открих само 318............., а това е кола мъртвец със 118 конски сили.
Е 46 е съвсем малко по-дълга от волво С40, обаче НЕ Е по-комфортна.

Не ме разбирай погрешно-фен съм на БМВ, обаче Е46 трябва да е с минимум 2,0 ка мотор от 10 коня..............
Иначе не става.

Ако не ти стигат парите за Е46, определено се ориентирай към Волво С/В 40.............
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#19
Според мен с БМВ няма да си реши проблема.Вярно Е46 много красив автомобил и доста успешен.Но не ти го пожелавам да го ремонтираш.Нищо общо с В40.Имам приятел с Е46 и хем си го взе от Германия и даде 12000лв за 2002г.И пак смени нещо по окачването лагер ли беше на задна главина не помня.Цялата работа е на теб да ти хареса.Някак си от пръв поглед се харесвате.Може да видиш и 30 волва и нито ендо д ане ти харесва съвсем и накрая да си кажеш аз май не мога да си харесам читаво.И се чудиш дали от страх го казваш,втълпяваш ли си и т.н.Но може да дойде едни момент,в който отиваш гледаш цял ден волва и наистина резултата да е плачевен и накрая виждаш едно и ис казваш ами това ще е.Дори да няма на базата на какво друго да сравняваш.Това го казвам от опит,понеже моето така го взех огледах цялот Горубляне и се спрях на първото ,коеот ми харесаи като го запалих нищо не мръкнак нищо не гъткна всичко си работеше като по учебник и разръчках всички копчалаци отвътре да видя какво работи и казах давай да говорим за цени и така.Смея да кажа,че много лесно се купува кола.ПОнякога и по-лесно от тарелка свински пържоли.Тръпката е,че дори и да се счупи нещо ти толкова си го харесал,че всичко ще направиш да се чувства добре твоето волво.СМея да кажа,че всички колеги се изказаха много добре по твоето мнение и мерак за въпросното волво.ВИж,че всички клоним към едно и също.Никой не иска да ти натяква колко е добре волвто пред БМВ-то.Ако ти харесва повече БМВ взимай БМВ.Въпроса е на теб да ти хареса.Ти си шефа на товто возило.Но вземеш ли Волво всички ще те подкрепим Wink
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#20
мерси колега MatZo много точно си го написал
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)