The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мое мнение....

#11
Еййй какви са тези глупости
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#12
Нова кола нисък клас - не, благодаря.
Нова кола среден към висок клас - О,да!
Като няма парета за нова среден към висок, ще си карам 2ра ръка висок и тва е Big Grin

Оффтопик към колегите с кожата - Turtle Wax за кожа (кремав на цвят) 10-15лв за 1/2л. Вече повече от година ги мацам с него (по веднъж в месеца), няма забележки, кожата седи мека, лъщят на слънце, няма напукано, няма изтрито, мирише приемливо. Намачкването е неизбежно, но автокожарите казват, че тва бил чара на кожения салон 8)
2001 S80
Reply

#13
Cavalera Wrote:А по въпроса - дали предпочитам нова Дачия логан или 5-6 годишна V70-ка за една и съща цена ... май второто


е кое бе бате доста по оферта е от скапаните дачии дето капака на двигатела се огъва при натиск ако не си успял да го хлопнеш от веднъж.

Един ден ако стана истински босс пак нема да карам нова кола, тва е.......

nuff said. решението е индивидуално.
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#14
Отношението на човека към колата е нещо много лично и затова срещаме такива разногласия.
За един това е философия и отношение към собственото му его. А за друг е купчина ламарина и средство да се предвижиш от точка А до точка Б. Мое мнение че хората които не по неволя са се спрели на Волво са от първия сегмент.
За мен Хенри Форт е сбъркал за новия автомобил защото не е доживял да види Лада 110 Лада ока да не говорим за други подобни ( Сякъш са от магазин за 1 лев сглобени като лего от 6 годишни.) "Сапунерка".
Финансовото положение на бългрина определя до голяма степен и предпочитанията -- Дайте ни пари та ни гледайте сеира ! :wink:
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#15
Mitachi850 Wrote:Отношението на човека към колата е нещо много лично и затова срещаме такива разногласия.
За един това е философия и отношение към собственото му его. А за друг е купчина ламарина и средство да се предвижиш от точка А до точка Б. Мое мнение че хората които не по неволя са се спрели на Волво са от първия сегмент.
Не само твое ... Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#16
Хенри Форд никога не е бъркал, цената на всеки Форд докато той е бил жив е била средната заплата на един работник за 6 месеца. Естествено за да постигне тези цени е правил много компромиси с качеството, но новото си било ново. Когато продажбите на нови коли спадат става първия, който монтира радио, а после и грамофон в колата - гениален :-)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#17
[quote="joro74"]Хенри Форд никога не е бъркал,

Не се заяждам но правейки разлика между качествено и (ново но боклук още като ново ) Избирам качественото - Което като ново е струвало пари и са използвани най добрите технологий и материали. И колкото да ме убеждава някой че нова Лада 110 е по добър вариант от 5-10 годишно запазено Ауди,Волво,Мерцедес,Митсубиши и др . ще ме извинява. :evil:


И не на последно място искам да кажа че ние не сме предпочели Волво защото гори малко и поддръжката е ефтина а защото смятаме че това заслужаваме и с гордост въртим волана с емблемата на Волво. :wink:
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#18
Говоря за времената когато Хенри Форд е бил жив и е управлявал Форд, а не за 2011 година. Ако Хенри Форд види как е проектирана и как се произвежда Лада, Дачия, Шкода, Киа ще умре от смях (аз съм бил на откриването на завода на Дачия). 1945 година му предлагат костенурката на VW и той казва "За какво ми е този боклук?!". Откъде да предполага, че и боклуците имат пазар - това е идея на 21 век.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#19
Философията на Форд е философия на производител, не на потребител....

Форд е единствената компания/корпорация ( за която аз зман), която не взе пари от правителството си по време на bail-out-a. Разпродадоха хората каквото не им трябваше (Mazda, Volvo, Range, Jaguar... и кой знае още какво) и направиха страшно( за мен) показно как се отцелява в трудни времена.

Не харесвам Форд ( нито Европейския, нито Американския ) като кола, но като философия и пазарно присъствие всеки авто производител има какво да научи от тях.
V70 T5/99-B5234T3, V70 T5/01-B5244T2, V70 R/04-B5254T, 940 SW/94-B230FT, V70 TDI/98-D5252T - беше, и не беше зле...
-...click
V70 2.4D/08-D5244T5
[Image: redvolvo.jpg]
Reply

#20
peci2000 Wrote:Философията на Форд е философия на производител, не на потребител....

Форд е единствената компания/корпорация ( за която аз зман), която не взе пари от правителството си по време на bail-out-a. Разпродадоха хората каквото не им трябваше (Mazda, Volvo, Range, Jaguar... и кой знае още какво) и направиха страшно( за мен) показно как се отцелява в трудни времена.

Не харесвам Форд ( нито Европейския, нито Американския ) като кола, но като философия и пазарно присъствие всеки авто производител има какво да научи от тях.


Аз не харесвам Форд, защото купиха Волво, взеха каквото им беше нужно като системи за безопасност и загробиха окончателно шведската марка!

В новите волво почти нищо не е шведско вече!


Иначе благодарение на някои идеи и технически реализации от волво, днес Форд е повишил заничетелно качеството на произвежданите коли.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)