The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мое мнение....

#41
През 2007г си купих първата /и може би последна Smile / чисто нова кола - Jeep Grand Cherokee. Купих я за 94 500лв. Преди три седмици я продадох за 28 000лв и си купих Волво XC70, 2008г, 155000км. Разликата е от земята до небето /в полза на Волво/! Само времето ще покаже дали съм направил правилният избор :wink: Имам няколко служебни Дачии във всичките им разновидности и мога да кажа, че това са невероятни автомобили - съвсем сериозно! Първата е на 5г, 100000км и досега освен за смяна на консумативи, не е посещавала сервиза. Та моето мнение е - няма лоши коли, разликата е в предназначението, за което се използват :wink: Дачията е перфектният избор за работна кола - просто, здраво, надеждно ... и толкова :lol: Имам доста приятели, които имат нови пикапи, в които НИКОГА не са превозвали нищо отзад! Та мисълта ми е, че при избора на автомобил, всеки трябва да реши сам за себе си какво му е нужно и за какво ще се ползва. Аз например си смених колата, не защото не бях доволен от джипа, а по други причини:

1. Естеството на работата ми изисква малко по-представителен автомобил.
2. Имам четиричленно семейство, с което като тръгна на почивка искам да ни е комфортно, да има място за багаж и не на последно място - безопасността :!: Не съм чувал за по безопасен автомобил от Волво :wink:
3. Болен рибар съм /сигурно тук има и други като мен, те ще разберат най-добре за какво става дума/ и когато тръгна примерно на 3-4 дневен излет ми трябва много място - палатки, въдици, лодки и т.н. ... Естествено 4х4 е задължително Smile

По въпроса нов, или стар автомобил - въпрос на възможности, ако човек може да си го позволи, естествено, че нов. Лично аз няма да си купя повече нов, по-добре да си купя някой на една две години, върнат от лизинг, със сервизна история и на половин цена :wink: Нов внос? Забравете! Имам чувството, че всички автомобили, които са нов внос в Бг, са карани от баби и дядовци германци, които са ходили само до магазина с тях, да си купуват мляко и хляб :lol: Естествено, не ангажирам никой с мнението си :wink:

Поздрави!
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#42
Пичове, здравейте отново.

Относно Форд-
Имам преки впечатления от Форд Фокус 1-ва генерация(, абсолютна кочина в сравнение с Волво С 40)

А отскоро имаме и служебно Форд Мондео 1,8 125 к.с. 2003г...............

Така.....колата(Мондеото де) като цяло става.
Просторна, като мощност посредствена работа, интериорът- личи си, че е евтино изпълнение(пластмасите са много по-некачествени от тези на моето Волво, ако и да е с цели 5 години по-младо Мондеото)...

И сега уважаеми фенове на Форд..................,,гвоздеят на програмата"....

Това Мондео на 8 години има РЪЖДА!
ИМА РЪЖБА, ПРИ ТОВА, БЕ ДА ИМА УДАР!

РЪЖДАТА Е И НА ЧЕТИРЕТЕ ВРАТИ, ОТДОЛУ НА КАНТА ОТ ВЪТРЕШНАТА СТРАНА!
НЕ ГОВОРЯ ЗА ЛЕКА РЪЖДА, А ЗА....ЯКА РЪЖДА НА ЛЮСПИ!



ИЗВОДИТЕ СА ЗА ВАША СМЕТКА!



Доскоро служебната ни кола беше БМВ 5-ца 1992г.
520И.
и това БМВ БЕШЕ И Е В ПЪТИ ПОВЕЧЕ КОЛА ОТ МОНДЕОТО, ДЕТО Е С ЦЕЛИ 11/ЕДИНАДЕСЕТ ГОДИНИ/ ПО-НОВО!

А сега де.................
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)