The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
с40 монтаж анти крило

#1
ще си закупя "много УБАВО Big Grin " анти крило за волво с40 97г но имам притеснение от монтажа.как точно се монтира,пробива ли се,или се залепя .общо взето пуснете малко светлина в тунела :?
Reply

#2
Ами монтажа зависи от антикрилото, ама не ми се вярва да се лепи защото ще изхвърчи при по-голяма скорост Big Grin
Я дай снимки да го видим това крило ...
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#3
Не е вярно, че не се лепят. В днешно време има такива лепила чИ нИмойш го изтръгна. Опит- един приятел си сложи въпросното нещо и бе залепено. Опитах се на ръка да го помръдна но не успях. Вече повече от година си стои на ГолФу.

Успех с монтажа на крилото и постни снимки, да видим. Аз принцип много харесвам оригиналното от Т4. Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#4
Не виждам логика... Колкото и здраво да е лепилото, то ще залепи крилото към боята, а какво пречи на боята да се изтръгне... Като махах кората на багажника не съм се заглеждал как е хванато спойлерчето, но ще кажа следното:
1. На 4ХХ спойлера е с 5 болта. По 2 в краищата и един в средата.
2. На V40 спойлера също е с болтове.

Оттам няма причина на S40 спойлера да е само лепен.
Просто размишляван "на глас".
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#5
тека...ходих при един фр бояджия и той ми обясни ...пробива се ламарината на багажника и след това се и лепи.слагат се там някакви препарати преди да се пробие за да не ръждясва...бе общо взето дълга и широка е работата но за "Вени" съм готов на всичко Big Grin
Reply

#6
Здравейте,да споделя и аз мнение;може и само да се лепи!!!Моето http://www.cardomain.com/ride/3915762/2005-volvo-v50 на В50 е само лепено,вече една година-затрупвано е със сняг,натискано,даже някой път хващам него и вдигам багажника,толкова е здраво,че когато го клатя се клати цялата кола :wink: НО въпроса е точно със какво..преди да го залепя претърсих във всички магазини докато намеря правилния вариант-намерих го само на едно място-ЛЕПИЛО с което се лепят челните авто стъкла (полиуретанов черен "силикон") Пробиването според мен е безсмислено!!!
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#7
playdeni1 Wrote:Здравейте,да споделя и аз мнение;може и само да се лепи!!!Моето http://www.cardomain.com/ride/3915762/2005-volvo-v50 на В50 е само лепено,вече една година-затрупвано е със сняг,натискано,даже някой път хващам него и вдигам багажника,толкова е здраво,че когато го клатя се клати цялата кола :wink: НО въпроса е точно със какво..преди да го залепя претърсих във всички магазини докато намеря правилния вариант-намерих го само на едно място-ЛЕПИЛО с което се лепят челните авто стъкла (полиуретанов черен "силикон") Пробиването според мен е безсмислено!!!

Ей , колега - много се дразня от такива мнения като твоето - според мен пишеш само за да се изфукаш , нищо стойностно няма в писанието ти - все пак става на въпрос за "с40 97" а ти къде се навираш ?

При теб може и добре да се е залепило за боята но при кола на 14 г.(каквато е и моята) може да се предвиди това-онова и да се хване с две-три-четири-пет рапидки или болтове с хубави шайби за да е ОЩЕ по-здраво , пък и мястото на пробиване ако се третира с нещо антикорозионно - още по-добре -тъкмо ще изкара по-дълго !

Моля ВИ-пишете за да си помагаме един друг- няма състезание за най-много мнения !
Reply

#8
Mihov Wrote:При теб може и добре да се е залепило за боята но при кола на 14 г.(каквато е и моята) може да се предвиди това-онова и да се хване с две-три-четири-пет рапидки или болтове с хубави шайби за да е ОЩЕ по-здраво , пък и мястото на пробиване ако се третира с нещо антикорозионно - още по-добре -тъкмо ще изкара по-дълго !

Моля ВИ-пишете за да си помагаме един друг- няма състезание за най-много мнения !
Не се обиждай колега, ама точно с този си пост не помагаш особено много Big Grin Ако мислиш, че 4-5 рапидки ще държат повече от PU-то, много се лъжеш Wink Да не говорим, че 5 рапидки = 5 дупки = 5 потенциални източника на ръжда /колкото и да се обработват/ А ако ще се отлепя със боята ... ами мисля, че последния проблем на тази кола ще е крилото Wink
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#9
Mihov Wrote:
playdeni1 Wrote:Здравейте,да споделя и аз мнение;може и само да се лепи!!!Моето http://www.cardomain.com/ride/3915762/2005-volvo-v50 на В50 е само лепено,вече една година-затрупвано е със сняг,натискано,даже някой път хващам него и вдигам багажника,толкова е здраво,че когато го клатя се клати цялата кола :wink: НО въпроса е точно със какво..преди да го залепя претърсих във всички магазини докато намеря правилния вариант-намерих го само на едно място-ЛЕПИЛО с което се лепят челните авто стъкла (полиуретанов черен "силикон") Пробиването според мен е безсмислено!!!

Ей , колега - много се дразня от такива мнения като твоето - според мен пишеш само за да се изфукаш , нищо стойностно няма в писанието ти - все пак става на въпрос за "с40 97" а ти къде се навираш ?

При теб може и добре да се е залепило за боята но при кола на 14 г.(каквато е и моята) може да се предвиди това-онова и да се хване с две-три-четири-пет рапидки или болтове с хубави шайби за да е ОЩЕ по-здраво , пък и мястото на пробиване ако се третира с нещо антикорозионно - още по-добре -тъкмо ще изкара по-дълго !

Моля ВИ-пишете за да си помагаме един друг- няма състезание за най-много мнения !
Абе ПИЧ....я хубаво прочети поста ми,и вместо да пишеш глупости кажи едно МЕРСИ,че си губя времето да ти давам съвет как да не ти избие ръжда(примерно)...което точно му е "ФУКАНЕТО"че не можах да разбера..казвам ти че 2-3 месеца съм чел по кви ли не форуми и съм търсил най-доброто решение...и когато го намерих ти го давам НА ГОТОВО...а ти ми ръсиш мозък!!!Ето на това му се вика българска работа-НЕБЛАГОДАРНА,и за това като се пишат теми никой не отговаря(не си прави труда) и не може да си помагаме...защото все ще се намери някой "разбирач"!!!
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#10
Опа - искал съм да напиша "лепило + болтове " ! Само с лепило е несериозно и не ми се иска да карам след такава кола по магистралата . Мерси !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)