The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Запитване за S80

#11
Под оптимален разход не знам какво имаш в предвид, но при скорост от 90-100км/ч на равно с круз контрол разходът е 5.5-6л/100км на 2.4 бензин, ако искаш вярвай Big Grin
За дроселът - ако клати обороти значи може да е за чистене или пред умиране. Но клатенето на обороти може и да е по ред други причини несвързани с дросела, така че не знам какво да ти препоръчам като тест.
Отиваш пробваш колата, питаш защо я продава, ако вс изглежда нормално плащаш и заминаваш. Нещата опират и до късмет, каквато и кола да купиш все ще има нещо да и се прави независимо дали след месец или година.
Колата която си избрал е хубава и удобна за дълъг път, от личен опит казвам. Този двигател с това купе не предразполага "злоупотреби" така че предишният собственик предполагам се е държал нормално.
2001 S80
Reply

#12
Колега, тази кола няма ли си обява някъде... дай да я видим. Може пък някой да е ходил на оглед и да сподели или някой да има възможност да дойде да я огледа с теб...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#13
Има си, ама кой да се сети че може да я покаже :oops:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/u283027" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.cars.bg/u283027</a><!-- m -->

П.С: Молбата ми е преди да започнем с полемиките около дирекцията - имам си достатъчен набор от причини да искам да е с десен волан, като основната е че прекарвам 3-4 месеца годишно там и не ме тревожи да карам и тук с такъв. Не ме разбирайте погрешно - просто не искам излишно да го коментираме това : ) Иначе на драго сърце бих взел някойс мен на мои разноски да видим колата ... само дето е на майната си - аз след две седмици ще съм в него край и ще ида да я видя на живо ... пък колкото инфо събера до тогава - толкова : )

Там ще му мисля

Още веднъж благодаря за отзивчивостта
Reply

#14
Защо е снимал таблото при отворена врата и цъкнато копчето на нея "грешка"? Можеби защото има и други грешки...
По темата "всички екстри":
Нямаш: DSTC (само STC e); навигация/ТВ; ел. прибиране на огледалата (с тази кола си е наложително) странични щори (на задните врати, вградени са във вратите); подгрев на задните седалки и нататък няма да издребняваме ... Smile

Имаш: Подгрев на предни седалки, автопилот/темпомат; управление на аудиото от волана;
2 зонов климатроник; аларма (може би, не е сигурно обаче); добро аудио (в повечето случай това аудио е с усиловател)

Не си личи: Седалките с ел регулиране ли са; задна щора има ли;

Това са основните екстри, иначе има още една камара дето не си си и помислял, че може да има в кола 2002-ра... Smile

CD-то е с 4 диска, ако отзад има чейнджър стават повече. Как да провериш - в багажника отваряш лявата странична кора.
На една от снимките (джантата в близък кадър) ми се губи калобрана, а на другите снимки се вижда, че имаш предни и задни, значи най-вероятно заден ляв го няма.
Автоматика го тествай максимално според темите тук. Аз нямам автоматик и не мога да те посъветвам нищо. провери окачването според правилата за закупуване на употребяван автомобил - пълни кръгчета в двете посоки за каретата (цифра са да знаеш!), през дупки за тропания. Хинт виж тази тема: цък и ако е налице проблема, а той е често срещан, може да се правиш на утрепан и притеснен "Малеееее, карета, пичовете от Волво форума ме предупредиха, че върви цялата полуоска с 2-те карета и е цифра 1к, майко, майко" земе да счупи малко от цената Smile Говори му, всичко, което си научил тук. Нека да му се свие фаш***а от факта, че си наясно какво купуваш.
Бих дошъл с теб ама съм от Русе, намери някой колега от региона. Ако е с 80-ка и отидете с неговата и срете отпред демонстративно още по добре. Джамбазите трябва да се обработват с техните камъни!

В заключение търговеца изглежда изпечен и знае разни трикове - внимавай!
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#15
Roskata Wrote:Иначе на драго сърце бих взел някойс мен на мои разноски да видим колата ... само дето е на майната си - аз след две седмици ще съм в него край и ще ида да я видя на живо ... пък колкото инфо събера до тогава - толкова : )

Там ще му мисля

Още веднъж благодаря за отзивчивостта

Ако искаш няма проблеми да дойда с теб на огледа, Пращам ти тел-а ми на лични звънни ми.
Аз какво забелязвам:
1. Липсва щоричката на тази "дупка" до радиото.
2. Всички екстри ама друг път... Няма навигация, няма телефон. Няма щора за задното стъкло...
3. Аудиото, обаче е от най висок клас. HU8xx с външен усилвател е. Намира се под седалката. Имаш контрол на аудиото от волана.
Reply

#16
Приготви се да дискутираш доста тази цена - без БГ регистрация и с десен волан - това си е "поизхвърляне" от страна на продавача. Все пак не сме 2008 г Big Grin и коли бол ....
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)