This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наследника на 480
Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)[/quote]

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile
This used to be a Funhouse, but now is full with evil clowns

V 40 - 2000cm/140hp/B4204S.Само бензин
[Изображение: 377067.gif]

клубна карта N 00055
Цитирай
Thanks given by:
Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)[/quote]

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile

клубна карта N 00055
Цитирай
Thanks given by:
V 40 fen написа:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile[/quote]

http://dnevnik.bg/show/?storyid=312200

Виж най-долу в статията, в София също има такъв ресторант.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Цитирай
Thanks given by:
V 40 fen написа:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile[/quote]

http://dnevnik.bg/show/?storyid=312200

Виж най-долу в статията, в София също има такъв ресторант.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Цитирай
Thanks given by:
MichaelLeRoi написа:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

клубна карта N 00055
Цитирай
Thanks given by:
MichaelLeRoi написа:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

клубна карта N 00055
Цитирай
Thanks given by:
V 40 fen написа:Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

Не забравям! Обеща нещо 8)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
V 40 fen написа:Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

Не забравям! Обеща нещо 8)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Цитирай
Thanks given by:
С30 особено с тия ляти джанти е СУПЕР.
Цитирай
Thanks given by:
С30 особено с тия ляти джанти е СУПЕР.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)