The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наследника на 480

#31
Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)[/quote]

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#32
Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)[/quote]

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#33
V 40 fen Wrote:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile[/quote]

http://dnevnik.bg/show/?storyid=312200

Виж най-долу в статията, в София също има такъв ресторант.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#34
V 40 fen Wrote:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

А аз в МОТОПФОЕ в Пловдив.Един приятел има мераци да си я купува(аз го зарибих):-)) и отидохме да я видим.Запознах се с консултант-продавачката, а тя ме зарадва с информацията , че от 15ти февруари за период от един месец се открива ВОЛВО-РЕСТОРАНТ в НОВОТЕЛ Пловдив, на който ще бъде официално презентирано С 30 и ще има тест-драйв и подобни...
Входа обаче бил "само за поканени" от PR-а на фирмата ;-) Въпреки това в началото на другата седмица(понед-вторник) ще съм в Мото-Пфое и ако случайно ме поканят - ще споделя за какво иде реч, ако не - поне инфо ще напиша!Айде със здраве Smile[/quote]

http://dnevnik.bg/show/?storyid=312200

Виж най-долу в статията, в София също има такъв ресторант.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#35
MichaelLeRoi Wrote:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#36
MichaelLeRoi Wrote:Гледал си я Big Grin И аз там я видях за пръв път наживо. 8)

Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#37
V 40 fen Wrote:Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

Не забравям! Обеща нещо 8)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#38
V 40 fen Wrote:Колеги много хубаво преживяване имах днес - тест драйв на С30.Машинката бе с двигател 2D/136ps!Много ми хареса, маневрена е, добре набира и бързо спира;-) радостта ми продължи почти час!Дай боже всеки му подобно изживяване!
Мишо - Sorry пak!;-)

Не забравям! Обеща нещо 8)
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#39
С30 особено с тия ляти джанти е СУПЕР.
Reply

#40
С30 особено с тия ляти джанти е СУПЕР.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)