The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Схема на двигател...

#1
Здравейте колеги..някой от вас разполага ли със схема на двигателя на S40 1999 г. ..в смисъл такъв разрез напречен..в натура и т.н. И ако можете да ми кажете още един път когато трябва да сменям свещите в Мото Пфое ли да ходя и какви ще ми дадат да знам..да не ме излъжат..или пък във специализиран магазин за Волво(Скантех) ? Благодаря Smile Поздрави и безаварийно ! Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#2
1. Схема. Следващия ти въпрос показва, че дори и да получиш подобна схема, то тя няма да ти свърши никаква работа освен да те подтикне да "пипаш" там където не трябва...
2. Свещите си ги купи от МП (45 лева грубо без отстъпката), а си ги смени сам или ако предполагаш, че няма да се справиш просто върви в първия гараж на който пише "Автосервиз". Дори не е необходимо да набутваш колата вътре - ще ти ги сменят отвън на пътя още преди да си успял да изпушиш една цигара.
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
momcho00 Wrote:Здравейте колеги..някой от вас разполага ли със схема на двигателя на S40 1999 г. ..в смисъл такъв разрез напречен..в натура и т.н. И ако можете да ми кажете още един път когато трябва да сменям свещите в Мото Пфое ли да ходя и какви ще ми дадат да знам..да не ме излъжат..или пък във специализиран магазин за Волво(Скантех) ? Благодаря Smile Поздрави и безаварийно ! Smile


Ти още ли не си сменил свещите?

Сменяш ли - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО И САМО ОТ МОТО ПФОЕ, ЗА ДА ТИ Е СПОКОЙНО И ДА Е ДОБРЕ НА КОЛАТА!
Комплектът свещи се познава по това, че на опаковката пише VOLVO!Има и картинка на волво от серията 850...............
Иначе свещите са NGK..........
категорично и задължително от мото Пфое.........
Цената им е 47 лева в Мото Пфое ,,Люлин".............по бул.,,Сливница"................

Така че в събота действай!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#4
momcho00 Wrote:Здравейте колеги..някой от вас разполага ли със схема на двигателя на S40 1999 г. ..в смисъл такъв разрез напречен..в натура и т.н.
Ако разполагах с такава схема....нямаше да се чудя, как да си правя дипломната работа.... Big Grin Big Grin Big Grin
За свещите взимай от МП... цената е същата, като в другите магазини...ама на свещите пише Волво Big Grin
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)