The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тече вода от третия стоп

#1
Здравейте,
Тези дни покрай многото дъжд забелязах, че имам малка локва върху щората - точно под задната врата. Оказа се, че е капало от третия стоп - този който е на вратата. Някой друг с В40 да е имал подобен проблем?
Reply

#2
Точките за възможен теч там са антената, гумените кабелни канали отгоре на капака.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
И при мен го има- от дюзата за течност за чистачки влиза. Отварях стопа и съм сигурен.
VOLVO V40,1.9TDI 97г.
Reply

#4
rdx1968 Wrote:...Някой друг с В40 да е имал подобен проблем?
Много сме, силни сме...впрочем силикона е силен де :lol:
Аз как си изкарах акъла при първия сериозен дъжд не е истина.
V40 B4204S '97
Reply

#5
Ако си сигурен че е от там колега само силикон е спасението.
Reply

#6
Наистина е от дюзата. Гуменото уплатнение пропуска - малко силикон и готово.
Reply

#7
kingdim Wrote:Наистина е от дюзата. Гуменото уплатнение пропуска - малко силикон и готово.


Ще погледна дюзата. Интересното е, че вчера пак заваля и нямах проблем с водата. Явно става при по-силен дъжд или когато пада под определен ъгъл.
Reply

#8
И аз давам гласът си за дюзата, моята нетечеше докато един ден не си вадих дюзата да направя няколко снимки за колега от форума и след това започнах да намирам вода по щората, след лека интервенция със силиконче под дюзата и локвичките изчезнаха.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#9
Снимките ако не се лъжа бяха за мен Smile
И при мен имаше до скоро теч откъм третия стоп. Виновна се оказа дюзата за задната чистачка. След интервенция със черен силикон теча изчезна. За всеки случай уплътних със силикон и антената. Ако проблема е в уплътнението на антената теча ще бъде не откъм третия стоп, а ще се мокри тапицерията на тавана в задния край на купето.
VOLVO V70 2.0D 2008г. 136к.с.
Code:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab286793.gif[/img][/url]

[Image: ab284504.gif]

VOLVO V40 1,9TD 1997г  VIOLET METALIC
[Image: ab214140.gif]
[Image: ab286793.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)