The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Червената Т4-ка (В40) от мобиле??

#21
Батко кво да праим,кара ми се високия клас... ще трябва криво ляво да ги покривам тия консумативи ,то е ясно... Колкото по-нова е колата ,толкова по-скъпа е поддръжката...
Reply

#22
Bender Wrote:Батко кво да праим,кара ми се високия клас... ще трябва криво ляво да ги покривам тия консумативи ,то е ясно... Колкото по-нова е колата ,толкова по-скъпа е поддръжката...

Колега въобще не се замисляй а скачай в "джаза" разликите в обслужването хич не са толкова големи колкото ги мислят някой хора ..... ако искаш мога на лично да ти дам някои точни данни за обслужването на С60-ка 2.4 Т ... ако ли не успех в търсенето на подходящата Big Grin
Reply

#23
Мерси колега много! А имам един въпрос към теб,какъв е разхода горе долу? Smile
Reply

#24
Bender Wrote:Мерси колега много! А имам един въпрос към теб,какъв е разхода горе долу? Smile

срам ме е да кажа че ще ме емнат колегите че лъжа Wink ама си пазя последната касова бележка 14.1 литра 225км извънградско средна скорост 120-130
Reply

#25
А в града какво ти дава? Иначе е екстра извънградско Smile
Reply

#26
Bender Wrote:А в града какво ти дава? Иначе е екстра извънградско Smile

в града в момента е около 11-12 може и повече зависи от тежестта на крака зимата беше около 14 ... мойта е автомат
Reply

#27
Bender Wrote:НЕ не съм купил още. Гледам тука една ес60тка турбо,или В40 дизел новия мотор, Т4 засега никоя не ми е хванало окото....
Колега я кажи коя С60-ка си харесал.. Smile Че и аз търся такава. Smile Да не би случайно някоя обява да съм пропуснал...
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)