The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Volvo s60

#1
Здравейте колеги,
Скоро се сдобих с VOLVO S60 2.4 2007година
И от няколко дена имам проблем: изписва ми "anti skid service reqiured"
Значи това се появи миналата седмица като си мислех че като угася и запаля наново ще е изчезнало
но съобщението не се махаше и така след няколко часа от само себе си изчезна без причина.
Вчера пак ми се появи безпричинно и също така без причинно както си карах пак изчезна.
Моля ако някой има информация да ми каже ще съм супер благодарен. Понеже съм съвсем нов притежател на Волво
се страхувам дали може да е нещо сериозно, а не съм ходил в МП защото това съобщение изчезна.
Благодаря ви предварително
[Image: ab193570.gif]
Reply

#2
Колата е седяла дълго време без акумулатор и е забравила настройката за ниво в системата против приплъзване. Става въпрос за датчик за наклон. След махане на акумулатора се налага да се "регулира" нулевото положение на колата. Регулирането е връзване към диагностичен модул и подаване на команда 'Е това е, помни'. В мото пфое не би трябвало да ти отрежат главата за това.

Когато караш колата си 'измисля' някакава стойност, но като спреш решава да ти напомни да минеш през сервиза.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
за да не пускам нова тема- какви са горе долу цените за чистене на грешки в Мото Пфое? че имам за чистене и да се подготвя горе долу психически Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#4
На мен преди година и половина ми взеха около 60-70лв. Час работа ако не се лъжа е 77лв. с ддс
2001 S80
Reply

#5
marto4kata Wrote:На мен преди година и половина ми взеха около 60-70лв. Час работа ако не се лъжа е 77лв. с ддс

Цените не са актуални.Преди месец за чистене на грешки 17,60 с ДДС.За настройки е друга бира...
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#6
Грешките са за оправяне, не за чистене. Като си изтриеш лог файловете компютъра ти не започва да работи по добре.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#7
Брагодаря ви за отговорите. Само че не съм сигурен че е от акумулатора, защото не е седяла без акумулатор колата. Даже това ми го направи след дълъг път до провинцията не би трябвало да се е разредил....
Както и да е ако ми го направи пак ще ходя в МП
[Image: ab193570.gif]
Reply

#8
И на мен тук в Русе ми искаха някъде около 60лв за чистене на грешки в МП.
Reply

#9
Адаш - цък Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#10
yuckuJackD Wrote:Адаш - цък Smile

няма ли някой предприемчив и за в София да "изклати" Мото Пфое Smile за потребители като нас няма нищо по хубаво от конкуренцията Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)