The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще ходите ли на ЕММА 2011?

#1
Има ли клубари които мислят да ходят на ЕММА 2011 в Плевен? Може да се съберем там , както направихме с някои колеги миналата година на Лесново Smile
тема: <!-- m --><a class="postlink" href="http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=27&t=210962">http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=27&t=210962</a><!-- m -->
Reply

#2
Ако ние имаме възможност ще дойдем Smile
Миналата година рекламодателите ни поканиха официално ,та даже ни предложиха и щанд да направим...,а на този етап такова предложение още няма :?
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
Плевен не ми е далече ,иска ми се да отида ама съм се захванал да правя една Лада и тя ми изцежда всичките пари който имам Big Grin те и без това не са много ,пък и по него време ще ходим май на море ... абе времето ще покаже ,ако ще ходя ще пиша тука ,а там че бъда с червена клубна тениска че който ме види да ме разпознава Big Grin
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#4
Аз ще съм там, ако не изникне нещо непредвидено в последния момент. Както и на предното мероприятие съм си с бялата клубна тениска, та да си лича от далеч Smile
Reply

#5
Стадиона е на 300 метра от нас, как да не ида Smile
Reply

#6
Аз също ще съм там със синя тениска и шапка на VOLVO :d
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#7
ще се постарая да дойда и аз , много ми се ходи
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#8
Ще ви дам и малко информация която ми беше предоставена лично от Румен Дечев (собственик на БАСМАНИЯ-Плевен) лекичко ми подсказа какво ще прави и какъв план е имал разбира се за състезанието.... колата ще е фолксваген пасат (2) музиката в него ще бъде на световно ниво също така каза и , че няма да бъде оставена музиката в него (разбираемо) след състезанието цялото оборудване ще бъде свалено! Само толкова ми е казано да казвам Big Grin ако искате повече информация моля дочакайте ЕММА състезанието Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#9
Може и да се появя...ако има финанси. Иначе червената клубна тениска е ясна... освен ако не е синята Big Grin :mrgreen:
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#10
ааа колега не издавай за да има тръпка , и аз знам някой нещица ,нооооо ...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)