The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да помогнете малко!

#1
Здравейте колеги! Малко съм се отклонил от моята сфера Волво 4хх но си има и причина Smile а тя е,че съм се навил към V70 2.5TDI.Искам да попитам дали ще има някой колега от Пловдив който има такъв автомобил или просто който има 30 мин. свободни време в Петък по обяд за да дойде с мен да видим едно Волво и да изкаже своето мнение Smile понеже не знам точно за какви дефекти да гледам (ако изобщо има такива) много съм се навил за този агрегат и този автомобил въпреки, че повече ми се иска S70 но на този етап нямам такава възможност Smile За това ще съм много благодарен към някой от вас а ако случайно има и някое Волво 4хх мога да му донеса някоя друга резервна част подарък Smile като знак за благодарност! Също така ми се иска да знам какви пари се хвърлят за да я подкарам редовна тоест тя е нов внос казаха ми,че 60 лв. е еко-такса 80лв. номера временни и към 60 лв. гражданска на разрочено, ами данъка след като си я докарам в Плевен ли се отчита или .... не съм запознат :oops: и ми се иска да ми разясните някой основни неща.
Благодаря предварително!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#2
Здравей колега!
Аз съм от Пловдив и карам V70 но е бензин 2,4 с газова на Волво.Обади се,ще ти помогна с каквото мога!
0897 901145 Румен
Reply

#3
Rumbata Wrote:Здравей колега!
Аз съм от Пловдив и карам V70 но е бензин 2,4 с газова на Волво.Обади се,ще ти помогна с каквото мога!
0897 901145 Румен

Ами колега много бих се радвал ако можеш да помогнеш то цялата работа е да има някой който разбира от тези мотори и да знае какво да гледаме въпреки,че ти можеш да ми помогнеш предполагам с ходовата част Smile благодаря ти все пак ще се чуем по телефона !
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#4
къде е това което си харесал?


еко таксата е в зависимост от кубатурата и годините, миналата година за мицубиши шогун - 2800см3, '99г, платих 237 лв екотакса + регистрация. Транзитните номера не знам колко са. ГО е около 240 лв
до 2 месеца след регистрация трябва да декларираш колата в данъчното. За тази година ще платиш половин данък. Той също е различен за отделните градове. За Пловдив е към 150 лв годишно.
Колата е 2000г
Reply

#5
gadnia_metal Wrote:къде е това което си харесал?


еко таксата е в зависимост от кубатурата и годините, миналата година за мицубиши шогун - 2800см3, '99г, платих 237 лв екотакса + регистрация. Транзитните номера не знам колко са. ГО е около 240 лв
до 2 месеца след регистрация трябва да декларираш колата в данъчното. За тази година ще платиш половин данък. Той също е различен за отделните градове. За Пловдив е към 150 лв годишно.
Колата е 2000г

Колата е 2.5 тди 140 к.с. 1998г.
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#6
добре де, ама дай линк към обявата, да го видя къде е.
Или мислиш да дойдеш и да обиклаяш наред? Останах с впечатлението, че имаш нещо набелязано
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)