The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кабел за HU-803

#1
Здравейте колеги, моля за помощ, на s60-тката си смених радиото hu-403 с hu-803 което върви с усилвател, проблема е че ги взех без свързващия 6 пинов кабел между усилвателя и радиото, вчера и днес съм обикалял къде ли из цяла София и немога да намеря дори само буксите, два дена съм с разглобено табло, много ви моля някой ако има представа от каде да се намери да помогне, пък уискито е от мен
Reply

#2
Здравей колега,

първо искам да се извиня че пиша в твоята тема, но така или иначе си започнал цялата история, би ли казал какво точно си взел и какво трябва за да тръгне всичко това Smile ( радио, кабели, евентуално има ли нужда от софтуерно настройване) , споменаваш нещо и за усилвател.
че и аз искам да го сменям и гледам че има в Ebay, но незнам какво точно ми трябва за да проработи след смяната.

благодаря предварително
p.s. относно кабела, видял съм една S60 така в една морга на околовръстното (между черни връх и българия) до яхтният магазин. може пък да е с такова радио и да имаш късмет.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#3
shenti_bul Wrote:Здравейте колеги, моля за помощ, на s60-тката си смених радиото hu-403 с hu-803 което върви с усилвател, проблема е че ги взех без свързващия 6 пинов кабел между усилвателя и радиото, вчера и днес съм обикалял къде ли из цяла София и немога да намеря дори само буксите, два дена съм с разглобено табло, много ви моля някой ако има представа от каде да се намери да помогне, пък уискито е от мен

В Пулсатор има... Само една букса от типа който ти трябва. :?

http://eshop.bg/eshop3/index.php?url=/es...d*comefrom

Кабел едва ли ще намериш готов.
Освен от където си взел радиото да вземеш и кабела.

Междодругото ще ти се наложи да се програмира това радио за да ти работят контролите от волана, подсветката и т.н.
Reply

#4
Колега, като няма кабел, нито букси винаги го има варианта с кабелни обувки ...

То е ясно че ще продължиш търсенето, ни ти влизам в положението - хем ти е разглобена колата, хем ти е мерак да чуеш и разбереш за какво си дал тези пари .... Smile

п.п. пусни си тема в купува
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#5
Колеги в автоморгата го нямаше кабела защото някакви цигани ги били обрали и откраднали всичкото кабел :lol: лошото е че няма и букси да си сглобя кабел, едно време буксата на стария ми VEF беше същата но де да знае човек :lol:
Reply

#6
Здравей,погледни долният линк и потърси при тях.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.comet.bg/main/index.html">http://www.comet.bg/main/index.html</a><!-- m -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#7
Kangalov Wrote:Здравей,погледни долният линк и потърси при тях.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.comet.bg/main/index.html">http://www.comet.bg/main/index.html</a><!-- m -->

В Комет такива букси няма да намери. Wink
Reply

#8
shenti_bul Wrote:Колеги в автоморгата го нямаше кабела защото някакви цигани ги били обрали и откраднали всичкото кабел :lol: лошото е че няма и букси да си сглобя кабел, едно време буксата на стария ми VEF беше същата но де да знае човек :lol:

Буксата на стария ти Веф не е същата.
Пуснал съм ти линк, вземи поне едната от пулсатор.
Още една ще намерим.
Reply

#9
Тишо, аз ще я взема но ми се струва различна, сигурен ли си че е тя, при мен са за 6 крачета, 5 отстрани и едно в средата а на снимката не виждам в средата да има
Reply

#10
Здравейте колеги, 3 дни обикалям София и къде ли не ходих за тия букси даже и в Тояга не са виждали такъв кабел и накрая влизам най случайно в един магазин да си купя нова цетка за кафе-машината и гледам че продават и всякакви ел джунджурйки, обяснявам на продавачката каква букса ми трябва и женицата ми вади от чекмеджето направо същия кабел с двете букси, едно към едно с оригиналния и ми казва 2лв моля, е направо ми идваше да я целуна :lol: , сега във волвото е направо лудница уникален звук, просто истинска фабрична музика а не тоя пръщящ трансмитер дето беше. Имам само един дребен проблем, струва ми се че средния говорител който е по средата на таблото не свири, само тои не се чува, имате ли представа той като страничните говорители ли работи или на някакъв друг принцип
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)