The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
табло850

#1
здравейте, някой случайно да има табло"километраж"за850
на добра цена :roll:
Reply

#2
здравейте, някой случайно да има табло"километраж"за850
на добра цена :roll:
Reply

#3
На мен не ми свети една крушка на дисплея на компа обаче не знам как да я сменя. Ако имаш идея как става кажи та да я сменя че много ме дразни. Благодаря предварително. Ако имаш път към Варна може и да се намери тука един километраж.
Reply

#4
На мен не ми свети една крушка на дисплея на компа обаче не знам как да я сменя. Ако имаш идея как става кажи та да я сменя че много ме дразни. Благодаря предварително. Ако имаш път към Варна може и да се намери тука един километраж.
Reply

#5
ico850 Wrote:На мен не ми свети една крушка на дисплея на компа обаче не знам как да я сменя. Ако имаш идея как става кажи та да я сменя че много ме дразни. Благодаря предварително. Ако имаш път към Варна може и да се намери тука един километраж.
развижат се рапидките във въздуховодите,след това тези на километража после "от 2страни на таблото има декоративни кори,там се махат тапите и се развиват рапидите сваляш де.кор. иточно на среща ти се облещват още 2 елиминираш ли тях,хващаш горната част на таблото и теглиш внимателно .Желая ти успех,дано съмте ориентирал
Reply

#6
ico850 Wrote:На мен не ми свети една крушка на дисплея на компа обаче не знам как да я сменя. Ако имаш идея как става кажи та да я сменя че много ме дразни. Благодаря предварително. Ако имаш път към Варна може и да се намери тука един километраж.
развижат се рапидките във въздуховодите,след това тези на километража после "от 2страни на таблото има декоративни кори,там се махат тапите и се развиват рапидите сваляш де.кор. иточно на среща ти се облещват още 2 елиминираш ли тях,хващаш горната част на таблото и теглиш внимателно .Желая ти успех,дано съмте ориентирал
Reply

#7
Благодаря за инфото.Ще пробвам да видим кво ще стане.
Reply

#8
Благодаря за инфото.Ще пробвам да видим кво ще стане.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)