The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 850 2000/20V Семеринг колянов вал проблем

#1
Здравейте аз съм новобранец във форума но имам нужда от вашето компетентно мнение по моя така загадъчен проблем :?
Значи проблемът ми е следния ;
Изпадна ми семеринга на коляновия вал откъм шайбата и се наложи да сложим нов който след 100км също изпадна сложихме нов който вече залепихме и наслагахме няколко центъра около него за да се затегне и тои изпадна след 50км вече смених 2 ангренажа и отидоха 200лв за масло а пак нямам кола :evil:
КАКВО ДА ПРАВЯ просто вече се изчерпах от идеи :|
Благодаря предварително за оказаната от вас помощ :lol:
Reply

#2
Здравейте аз съм новобранец във форума но имам нужда от вашето компетентно мнение по моя така загадъчен проблем :?
Значи проблемът ми е следния ;
Изпадна ми семеринга на коляновия вал откъм шайбата и се наложи да сложим нов който след 100км също изпадна сложихме нов който вече залепихме и наслагахме няколко центъра около него за да се затегне и тои изпадна след 50км вече смених 2 ангренажа и отидоха 200лв за масло а пак нямам кола :evil:
КАКВО ДА ПРАВЯ просто вече се изчерпах от идеи :|
Благодаря предварително за оказаната от вас помощ :lol:
Reply

#3
Да не слагате много масло и то да го избутва. Защо сменяш два пъти нов агренажен ремък, ако е здрав нищо му няма.
Reply

#4
Да не слагате много масло и то да го избутва. Защо сменяш два пъти нов агренажен ремък, ако е здрав нищо му няма.
Reply

#5
Ми той е нов ама като се напои с масло може да стане голяма беля та по добре смяна :twisted:
А пръчката ми е много ментакис та ако има някои с такава пръчка да ги сравним и да видим дали е точна
Но другото е че те сипват масло както го дават по каталог за тоя модел :evil:
Reply

#6
Ми той е нов ама като се напои с масло може да стане голяма беля та по добре смяна :twisted:
А пръчката ми е много ментакис та ако има някои с такава пръчка да ги сравним и да видим дали е точна
Но другото е че те сипват масло както го дават по каталог за тоя модел :evil:
Reply

#7
провери така наречения искроуловител, да не е запушен и да повишава налягането и затова да избива, през най слабото място. при мен изби в единия цилиндър, като го почистих всичко заспа
а масло гори ли ти?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
провери така наречения искроуловител, да не е запушен и да повишава налягането и затова да избива, през най слабото място. при мен изби в единия цилиндър, като го почистих всичко заспа
а масло гори ли ти?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
колега gadnia_metal би ли ме светнал къде е този така наречен искруоловител ще ти бъда много благодарен
Reply

#10
колега gadnia_metal би ли ме светнал къде е този така наречен искруоловител ще ти бъда много благодарен
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)