The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не ми свети таблото как се сваля ?

#1
момчета не ми свети таблото а ми свети само компа долу в средата но незнам как се сваля за да погледна и евентуално да отстраня проблема :lol:
Reply

#2
момчета не ми свети таблото а ми свети само компа долу в средата но незнам как се сваля за да погледна и евентуално да отстраня проблема :lol:
Reply

#3
kurshuma,
За какъв модел е това, година? Като питаш, дай и ти повече инфо!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#4
kurshuma,
За какъв модел е това, година? Като питаш, дай и ти повече инфо!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#5
Мнооого съм смотан :lol:
Волво 850 94година бензин Комби и май стига толкова
Reply

#6
Мнооого съм смотан :lol:
Волво 850 94година бензин Комби и май стига толкова
Reply

#7
И моето е такова само че седан и не ми свети едната крушка на компа ама и аз като теб не знам как се сваля, развих всички болчета включително и тези в отворите на парното ама не излиза боклука му с боклук, тъй че ако разбереш как става номера кажи, че много ме дразни.
Reply

#8
И моето е такова само че седан и не ми свети едната крушка на компа ама и аз като теб не знам как се сваля, развих всички болчета включително и тези в отворите на парното ама не излиза боклука му с боклук, тъй че ако разбереш как става номера кажи, че много ме дразни.
Reply

#9
ми има и малко болтчета от страни, сваля се цялата кора, да я наречем така от горе, която покрива таблото, след това се махат свързващите кабели и се вади "километража"

свали си хайнес ръководство от фаиловия сървър и в речниковия указател отзад търси facia. книгата ми в момента не е в мен иначе щях да ти кажа и на коя страница е. ако не се оправиш свиркай ще ти препиша как се прави, ако можеш пък да изчакаш до 3.12. и дойдеш на срещата ще го разфасоваме на място / ако не е много студено :wink: /
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
ми има и малко болтчета от страни, сваля се цялата кора, да я наречем така от горе, която покрива таблото, след това се махат свързващите кабели и се вади "километража"

свали си хайнес ръководство от фаиловия сървър и в речниковия указател отзад търси facia. книгата ми в момента не е в мен иначе щях да ти кажа и на коя страница е. ако не се оправиш свиркай ще ти препиша как се прави, ако можеш пък да изчакаш до 3.12. и дойдеш на срещата ще го разфасоваме на място / ако не е много студено :wink: /
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)