The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маслена помпа откъде да купя 2000 20V 5цил.

#21
ако дойдеш на срещата ще ти покажа къде е и как се чисти
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#22
ако дойдеш на срещата ще ти покажа къде е и как се чисти
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#23
Ами всъщност бих дошъл ама немога с него щото ми изтича маслото демек колата пак не е в движение :evil:
От друга страна мога да дойда с форда :twisted: ако има кой да ми покаже на неговата кола :twisted:
Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:
Reply

#24
Ами всъщност бих дошъл ама немога с него щото ми изтича маслото демек колата пак не е в движение :evil:
От друга страна мога да дойда с форда :twisted: ако има кой да ми покаже на неговата кола :twisted:
Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:
Reply

#25
kurshuma Wrote:Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:

МЕЖДУ ДРУГОТО ТИ СИ МЕ ИЗПРЕВАРИЛ, ЗАЩОТО АЗ СЕ ТОЧЕХ ЗА КОЛАТА НА ЕМИЛИАН.
Ама закъснях с офертата с ден-два. Sad
GT1
Reply

#26
kurshuma Wrote:Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:

МЕЖДУ ДРУГОТО ТИ СИ МЕ ИЗПРЕВАРИЛ, ЗАЩОТО АЗ СЕ ТОЧЕХ ЗА КОЛАТА НА ЕМИЛИАН.
Ама закъснях с офертата с ден-два. Sad
GT1
Reply

#27
В квартала му викаме Грецки и много свестен както би казала мама добро момче е :lol:
не съм искал да прецакам никой като я купих просто спомена и му я платих и готово
Reply

#28
В квартала му викаме Грецки и много свестен както би казала мама добро момче е :lol:
не съм искал да прецакам никой като я купих просто спомена и му я платих и готово
Reply

#29
kurshuma Wrote:Ами всъщност бих дошъл ама немога с него щото ми изтича маслото демек колата пак не е в движение :evil:
От друга страна мога да дойда с форда :twisted: ако има кой да ми покаже на неговата кола :twisted:
Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:

дори и да не съм с моята 850-ца, все ще има някоя, ако ли пък не на друг модел ще ти покажа. не е много трудно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#30
kurshuma Wrote:Ами всъщност бих дошъл ама немога с него щото ми изтича маслото демек колата пак не е в движение :evil:
От друга страна мога да дойда с форда :twisted: ако има кой да ми покаже на неговата кола :twisted:
Между другото колата я купих от Lyan сега е с едно чистоново волво и е член във форума :lol:

дори и да не съм с моята 850-ца, все ще има някоя, ако ли пък не на друг модел ще ти покажа. не е много трудно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)