This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 440 1.7 89г. - на части
Здравейте колеги,
Дойде време да се разделим и с 440-ката - на части! Колата е 89г. с мотор 1.7 и фабрична газова уредба. Внесена от Холандия и не съм имал забележки към газовата уредба до сега. Колата се сервизираше в сервиза на Жоро - GT1, като за последно са сменени биелни лагери, но мотора се нуждаеше от ремонт и сега реших да не се занимавам повече с нея поради което я пускам тук за части. В допълнение мога да кажа че бях подготвил нови вежди за задните калници (което знаем всички е слабото място на 440-ката), но тъй като така и не дойде време до сега да ги сменя - ги пускам и тях за продан. Като цяло купето е запазено и доста неща биха свършили работа по колата така че който има нужда от нещо да казва а аз с каквото мога ще помагам Wink
Ами това е общо взето за сега: остана май само да дам линка със снимките Smile http://icakiev.snimka.bg/automobiles/vol...1.24787254
Колата се намира в София, но изпращам и с куриер за страната! Резервната гума е патерица. Ето и номер за контакт: +359 887 89 68 69
Thanks given by:
Wink
Thanks given by:
газовата бутилка колко я даваш, колко литра е и има ли паспорт
volvo4xx сервизно ръководство
и цък на рекламите цент х цент милион!
Thanks given by:
Emgo написа:газовата бутилка колко я даваш, колко литра е и има ли паспорт

Имаш л.с. колега!
Thanks given by:
Пропуснал съм да кажа че колата е с два комплекта гуми на стоманени джанти, едни летни и едни зимни! Wink
Thanks given by:
хоп
Thanks given by:
Нагоре ^
Thanks given by:
Idea
Thanks given by:
Имаш лично Wink
Thanks given by:
Ъп! Хайде малко нагоре Wink
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)