The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.12.2006г. Среща на клуба

#1
Гледам че вече навсякъде говорят за тая среща реших че е крайно време да я направим официална, так че да знаете срещата ще е на 3 декември 2006г. ще се приемат членовете които са се записали, а платилите членския внос ще получат и карти(зависи от Павко :-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#2
Гледам че вече навсякъде говорят за тая среща реших че е крайно време да я направим официална, так че да знаете срещата ще е на 3 декември 2006г. ще се приемат членовете които са се записали, а платилите членския внос ще получат и карти(зависи от Павко :-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#3
unicata Wrote:Гледам че вече навсякъде говорят за тая среща реших че е крайно време да я направим официална, так че да знаете срещата ще е на 3 декември 2006г. ще се приемат членовете които са се записали, а платилите членския внос ще получат и карти(зависи от Павко :-))
Последно на 2-ри или 3-ти??? виж си заглавието
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#4
unicata Wrote:Гледам че вече навсякъде говорят за тая среща реших че е крайно време да я направим официална, так че да знаете срещата ще е на 3 декември 2006г. ще се приемат членовете които са се записали, а платилите членския внос ще получат и карти(зависи от Павко :-))
Последно на 2-ри или 3-ти??? виж си заглавието
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#5
Е сега кое е вярно - 02.12, както пише в заглавието или 03.12 ???
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

#6
Е сега кое е вярно - 02.12, както пише в заглавието или 03.12 ???
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

#7
3-ти, явно съм се объркал при писането, моля да ме извините
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#8
3-ти, явно съм се объркал при писането, моля да ме извините
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#9
я дай за по-голяма прегледност на новите желаещи сметките за членски внос и тук...знам, че ги писа и някъде другаде, но все пак...
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO

#10
я дай за по-голяма прегледност на новите желаещи сметките за членски внос и тук...знам, че ги писа и някъде другаде, но все пак...
S40 2.0 16V
DUM SPIRO SPERO



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)