The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЛЕД светлини за Волво ХЦ90

#1
Здравейте,
имам волво хц90 рдизайн и искам да му сложа лед светлини.
Първо за габаритите по една крушка
Второ за фаровете за мъгла по една крушка.
Трето под фаровете има едни решетки там може, но не е наложително.
А не на последно място, като са лед допълнителните светлини проблеми ще има ли с полицията мога ли да има кажа че са дневни светлини и има ли начин да станат дневни?
Мерси
Reply

#2
Светодиоди за фарове - не. Не се връзвай на китайските глупости които ги продават в деалекстриим - за нищо не стават. Не може с 10-20 светодиода по 15 - 20 000 миликандели да осветиш колкото крушка. Smile
За габаритите си има готови такива, аз бях пробвал едни светят само на себе си... Бяха за около 2 лв в карфур. :mrgreen:
Другия вариант е Philips имат едни дневни светлини, които са сертифицирани за ползване в цялото EU, но са допълнителен модул. И не са хич евтини.

Третия вариант е светодиодни "лентички" но... извинявай ама такваз селяния точно на XC90 и на всичкото отгоре R дизайн не ми се вижда много уместна... Вчера се смях на един опел с залепена такава лента на предната броня от единия калник до другия.
Reply

#3
Здравейте,
значи видях новото волво има лед светлини фабрично вече...
А и някой има ли информация за Polestar Volvo ?
Reply

#4
edis_feyziev Wrote:Здравейте,
значи видях новото волво има лед светлини фабрично вече...
А и някой има ли информация за Polestar Volvo ?

За имане има. Преди седмица едно XC60 ми извади очите с такива мигачи...

Polestar - това интересно, Не се бях заглеждал, но снимки и по описание звучат добре.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)