The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Каде зареждате нафта.
You do not have permission to vote in this poll.
OMV
40.00%
8 40.00%
SHELL
30.00%
6 30.00%
Lukoil
20.00%
4 20.00%
Eco
0%
0 0%
Petrol
5.00%
1 5.00%
На друго място, напишете каде
5.00%
1 5.00%
Total 20 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каде сипвате нафта, на коя бензиностанция.

#1
Здравейте колеги
Сдобих се с Волво В40 1.9 ТДИ 99г. .До сега не съм карал нафта иска ако може да ми дадете съвет каде е най добра нафтата и какви добаеки да и сипвам. Благодаря пресварително.
Мисля че това ще буде полезно за доста хора.
Reply

#2
Здравейте колеги
Сдобих се с Волво В40 1.9 ТДИ 99г. .До сега не съм карал нафта иска ако може да ми дадете съвет каде е най добра нафтата и какви добаеки да и сипвам. Благодаря пресварително.
Мисля че това ще буде полезно за доста хора.
Reply

#3
вече имаподобна тема в "на лафче"
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
вече имаподобна тема в "на лафче"
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
еми аз я четох но нищо конкретна за дизел-а, за това съм го написъл тук.
Reply

#6
еми аз я четох но нищо конкретна за дизел-а, за това съм го написъл тук.
Reply

#7
Колега, гледам че си от Враца, имам две дизелови Волва и двете ги зареждам само на ОМВ и съм много доволен.
А за темата която си пуснал-нали не мислиш, че на всички им е приятно да пишат едно и също нещо на няколко места, така се разводнява форума, та моля те когато те интересува нещо виж дали има такава тема, ако има, намери си това което те интересува, ако не успееш питай в същата тема за да не се повтарят. И на теб няма да ти е приятно ако търсиш нещо което си чел, но не можеш да го намериш защото има няколко такива теми.
Иначе можеш да ми се обадиш, и тук на място, във профила ми има и телефон, едното ми Волво е с същия двигател като твоето и бих могъл да ти помогна за доста неща. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#8
Колега, гледам че си от Враца, имам две дизелови Волва и двете ги зареждам само на ОМВ и съм много доволен.
А за темата която си пуснал-нали не мислиш, че на всички им е приятно да пишат едно и също нещо на няколко места, така се разводнява форума, та моля те когато те интересува нещо виж дали има такава тема, ако има, намери си това което те интересува, ако не успееш питай в същата тема за да не се повтарят. И на теб няма да ти е приятно ако търсиш нещо което си чел, но не можеш да го намериш защото има няколко такива теми.
Иначе можеш да ми се обадиш, и тук на място, във профила ми има и телефон, едното ми Волво е с същия двигател като твоето и бих могъл да ти помогна за доста неща. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#9
Izex Wrote:Колега, гледам че си от Враца, имам две дизелови Волва и двете ги зареждам само на ОМВ и съм много доволен.
А за темата която си пуснал-нали не мислиш, че на всички им е приятно да пишат едно и също нещо на няколко места, така се разводнява форума, та моля те когато те интересува нещо виж дали има такава тема, ако има, намери си това което те интересува, ако не успееш питай в същата тема за да не се повтарят. И на теб няма да ти е приятно ако търсиш нещо което си чел, но не можеш да го намериш защото има няколко такива теми.
Иначе можеш да ми се обадиш, и тук на място, във профила ми има и телефон, едното ми Волво е с същия двигател като твоето и бих могъл да ти помогна за доста неща. :wink:


Да колега от Враца съм , аз съм го виждъл твойто волво , то май е и единственото във Враца , седи на благоев до складовете. На ОМВ-тос спринт дизел или евро дизел сипваш , и има ли голяма разлика между двете , с спринт дизел повече ли се дърпа. Това ще ми е първата дизелова кола , преди 4 месеца карах бензинов пасат но го продадох и реших да си купя дизелова кола тъй като ми казаха че е по икономична, тъй като аз съм студент в софия и си пътивам всяка седмица, и на бензин не си беще работа, много пари отиваха.
Reply

#10
Izex Wrote:Колега, гледам че си от Враца, имам две дизелови Волва и двете ги зареждам само на ОМВ и съм много доволен.
А за темата която си пуснал-нали не мислиш, че на всички им е приятно да пишат едно и също нещо на няколко места, така се разводнява форума, та моля те когато те интересува нещо виж дали има такава тема, ако има, намери си това което те интересува, ако не успееш питай в същата тема за да не се повтарят. И на теб няма да ти е приятно ако търсиш нещо което си чел, но не можеш да го намериш защото има няколко такива теми.
Иначе можеш да ми се обадиш, и тук на място, във профила ми има и телефон, едното ми Волво е с същия двигател като твоето и бих могъл да ти помогна за доста неща. :wink:


Да колега от Враца съм , аз съм го виждъл твойто волво , то май е и единственото във Враца , седи на благоев до складовете. На ОМВ-тос спринт дизел или евро дизел сипваш , и има ли голяма разлика между двете , с спринт дизел повече ли се дърпа. Това ще ми е първата дизелова кола , преди 4 месеца карах бензинов пасат но го продадох и реших да си купя дизелова кола тъй като ми казаха че е по икономична, тъй като аз съм студент в софия и си пътивам всяка седмица, и на бензин не си беще работа, много пари отиваха.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)