The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колко ни харчат Волвата

#1
Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.
Reply

#2
Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.
Reply

#3
Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
наИ вече тежеста на КраКа :twisted:








unicata Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#8
наИ вече тежеста на КраКа :twisted:








unicata Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#9
е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.
Reply

#10
е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
6 Guest(s)