The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с Волво 850

#11
сега имам нов проблем с който трябва да се преборя някак! появи се странен шум в дясно. нещо като скарцъне. бях при разни майстори но така и не откриха от какво е. маи се предавам тази кола ще ме победи.
точно се преборя с един проблем и ето ти нов. също така търся и радиаторче за парното. тук в Ямбол не можах да намеря. пак се надявам някои да помогне с инфо. Cry
Reply

#12
сега имам нов проблем с който трябва да се преборя някак! появи се странен шум в дясно. нещо като скарцъне. бях при разни майстори но така и не откриха от какво е. маи се предавам тази кола ще ме победи.
точно се преборя с един проблем и ето ти нов. също така търся и радиаторче за парното. тук в Ямбол не можах да намеря. пак се надявам някои да помогне с инфо. Cry
Reply

#13
и при мен го има само че в ляво, лошото е че май започва да се обажда и от дясно Confusedhock:
идея си нямам какво може да е, лагер на амортисьора ли да е, нещо друго ли????? :|
не влече на една страна, не вибрира волана, няма сътресения, заатова си мисля че не е отдолу на ходовата част :roll:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
и при мен го има само че в ляво, лошото е че май започва да се обажда и от дясно Confusedhock:
идея си нямам какво може да е, лагер на амортисьора ли да е, нещо друго ли????? :|
не влече на една страна, не вибрира волана, няма сътресения, заатова си мисля че не е отдолу на ходовата част :roll:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
и при мен скърцаше само че незнам дали като при вас или е по-различно, но се оказа че е от лагера на макферсона който е горе, като го смених заспа, провери дали не е това.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
и при мен скърцаше само че незнам дали като при вас или е по-различно, но се оказа че е от лагера на макферсона който е горе, като го смених заспа, провери дали не е това.


Attached Files
.zip   Vista_BG_Phonetic_x86_and_x64.zip (Size: 248.43 KB / Downloads: 1)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#17
Astral Wrote:сега имам нов проблем с който трябва да се преборя някак! появи се странен шум в дясно. нещо като скарцъне. бях при разни майстори но така и не откриха от какво е. маи се предавам тази кола ще ме победи.
точно се преборя с един проблем и ето ти нов. също така търся и радиаторче за парното. тук в Ямбол не можах да намеря. пак се надявам някои да помогне с инфо. Cry

Не се отчайвай... така е със на всеки автомобила когато го взима със завързани очи. Аз за една година успях що годе да оправя нещата. Гледай двигателя и ходовата част да са здрави а другото лека полека ша му дойде времето Wink
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#18
Astral Wrote:сега имам нов проблем с който трябва да се преборя някак! появи се странен шум в дясно. нещо като скарцъне. бях при разни майстори но така и не откриха от какво е. маи се предавам тази кола ще ме победи.
точно се преборя с един проблем и ето ти нов. също така търся и радиаторче за парното. тук в Ямбол не можах да намеря. пак се надявам някои да помогне с инфо. Cry

Не се отчайвай... така е със на всеки автомобила когато го взима със завързани очи. Аз за една година успях що годе да оправя нещата. Гледай двигателя и ходовата част да са здрави а другото лека полека ша му дойде времето Wink
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#19
Може и да ви прозвучи тъпо (защото предполагам сте сваляли колелата), ама миналата година едно такова скърцане и стъргане отдясно ми "разряза корема" като го чух. Оказа се някаква тел, стоманизирана при това - закачила се, омотала се и си стърже...
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#20
Може и да ви прозвучи тъпо (защото предполагам сте сваляли колелата), ама миналата година едно такова скърцане и стъргане отдясно ми "разряза корема" като го чух. Оказа се някаква тел, стоманизирана при това - закачила се, омотала се и си стърже...
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)