The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D5 -пуши черен дим

#21
dalmode Wrote:Какъв двигател е твоята 940-ка колега?
Важен е защото EGR-a има негативен ефект върху разхода (особено нечистен ЕГР при двигател на повече години), износването и живота на двигателя (заради саждите и твърдите частици които влизат в горивните камери).

Поздрави и успех
е тука вече чуствам блаженство че съм го изчистил Big Grin
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#22
Някой 940 ки имат мисля че след 92 ра година други нямат. Веднъж съм карал кола с такъв и вървеше малко по зле при рязко натискане на газта но не правеше чак такава завеса каквато мойта прави при натискане докрай.
Reply

#23
aleks12345 Wrote:Някой 940 ки имат мисля че след 92 ра година други нямат. Веднъж съм карал кола с такъв и вървеше малко по зле при рязко натискане на газта но не правеше чак такава завеса каквато мойта прави при натискане докрай.
Big Grin :mrgreen: :lol: Я пак...,че не разбрах за какво иде реч!

А ти с какъв мотор караш 9хх-та...,да не си сложел вече D5 :o
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#24
Разбрах го къде е.Много благодаря.На два болта се държи.От едната ми страна е като омаслен леко.В СМисъл мазнее не че капе нещо от там.Но е добре да се почисти така казвате.Някой нещо сподели за затапване.няма ли нещо да се отрази.има ли риск при чистенето.Да се внимава за нещо.И как се чисти с обезмаслител ли?Или само с парче и отвертка примерно?
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)