The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прблем със спирачките

#1
Здравейте,
Много ше се радвам,ако някой има идея за решаването на проблема ми.
Педала на спирячките ми е пропада и лови само най долу като го натисна задържа малко и после пропада моят майстор ми каза че е спирачна помпа,купих две втора употреба и пак същото,после ме прати в Мото Пфое да ми сменят спирачната течност.Там я смениха два пьти но пак същото,после смениха и помпата,но нищо, тогава решиха че щом не е помпата тогава е ABS,но той е 3300 и аз не го взех.Не мога да си обясня как ще е тои проблема като педала е мек.Изкам да отбележа че нямам никакви течове по спирачната система, нямам и въздух и боклуци-проверено е пет пьти в един сервиз и от мото пфое след това.Ще се радвам ако някой ми даде разумно обяснение или някаква идея какво се случва.А забравих колата е s 60 2003г. с STC
Reply

#2
Щом си сменил помпата ,няма течове и пак ти потъва педала остава ABS-а.
Имам такъв ABS ,ако се интересуваш 0897 987 011
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#3
По принцип си прав,но няма логично обяснение педала да потъва от ABS-a.Ако се останови сьс сигурност ще ми трябва и ще се обадя.
Reply

#4
Колега, какво каза диагностиката в Мото-Пфое?
V70 T5/99-B5234T3, V70 T5/01-B5244T2, V70 R/04-B5254T, 940 SW/94-B230FT, V70 TDI/98-D5252T - беше, и не беше зле...
-...click
V70 2.4D/08-D5244T5
[Image: redvolvo.jpg]
Reply

#5
Думите му бяха "Щом не е от помпата тогава сигурно е от ABS-a,няма от какво друго да е",но преди да сложи новата помпа казваше (и той като всички) че не може да е от ABS-a ,просто нямало логично обяснение от него да ти потъва педала щом няма течове и въздух в него.А течове и въздух няма по цялата система.Просто ABS-а е скъп и не ми се правят експерименти да го купувам напразно,а и принципъ му на действие не предполага да е мек педака когато даде дефект а точно обратното да е твърд.
Reply

#6
проблема е в АBS-а по точно в хидравличният му блок.Ако някой има блок,може и без електроника да знае че търся да купя.тел.0898467472 или на ЛС
Reply

#7
Проблема и с ABS-a e решен,но реших да напиша още един пост,защото с моя опит мога да бьда полезен.Оказа се че ако купиш АБС втора употреба,не си решаващ проблема,защото дори да е едентичен с твоя и всички номера по него да са едни и същи,пак не става,простата причина е че са с различен софтуер,така че ще трябва и препрограмиране.При мен си върнах блока за управление на АБС-а но си купих само хидравличен,но ако някой знае със сигурност къде могат да се препрограмират тези(както и други)блокове нека да каже.
Reply

#8
Ако някой е открил решение на проблема с ABS-а, нека сподели Моля.
S60 2001г. РВ 2360 МА 2.4 i 140 hp автоматик, на газ.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)