The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бензинова помпа.

#11
адаш, абе ти къв волвар си като нямаш Vadis кажи ми? :lol:
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#12
momk0 Wrote:адаш, абе ти къв волвар си като нямаш Vadis кажи ми? :lol:
Адаш ..все не ми остава време за инсталирането му...сметай ква шматка съм :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#13
" (както се "такова" котка)"
колега това не го знам, ама ако кажеш как се свалят маркучите от капака на помпата че два часа се мъчих и се отказах за да не ги счупя .покажи ако имаш възможност с снимки
volvo4xx сервизно ръководство
и цък на рекламите цент х цент милион!
Reply

#14
Bosh ти е помпата то други няма.
Виж разни цени, само не знам колко ще ти вземат за пращане. Автоморгата е добър вариант в този случай.
Ето: http://www.ebay.ca/itm/2003-Volvo-S40-1-...20c987aa72
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#15
Ако може в тази тема да попитам, как седи момента с горивния резервоар? Той сваля ли се за почистване и трудна ли е тази операция?
След като горивния филтър се сменя през определено време, т.е. при дадено количество гориво преминало през филтъра благодарение на "чистия" бензин аз мисля, че и в горивния резервоар има доста боклуци които трябва да се изкарат от там. Може би за това горивната помпа дава "фира" !
VOLVO V40 1,8i 2000г.
Reply

#16
Малко развитие с въпрос.Днес ходих в СканТех в София да търся бензинова помпа.Оказа се , че помпата с кошницата струва над 700 лв. Помпеният елемент е 89 лв. Момчето каза че се сваля помпата и се подменя само помпения елемент.Въпрос ми е: успешна ли е тази манипулация ,доколко е сложна и къде мога да я направя? Поздрави!
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#17
momcho00 Wrote:Малко развитие с въпрос.Днес ходих в СканТех в София да търся бензинова помпа.Оказа се , че помпата с кошницата струва над 700 лв. Помпеният елемент е 89 лв. Момчето каза че се сваля помпата и се подменя само помпения елемент.Въпрос ми е: успешна ли е тази манипулация ,доколко е сложна и къде мога да я направя? Поздрави!
Няма нищо сложно - вади се старата помпа и се слага новата.Даже кабелите мисля не са запоени,а са на обувки.Нито ти трябват някакви специални инструменти,нито кой знае какви умения!Повече време ще ти отнеме да извадиш самата кошница.И гледай да имаш минимално количество гориво в резервоара,когато почваш интервенцията!
Reply

#18
pliva Wrote:
momcho00 Wrote:Малко развитие с въпрос.Днес ходих в СканТех в София да търся бензинова помпа.Оказа се , че помпата с кошницата струва над 700 лв. Помпеният елемент е 89 лв. Момчето каза че се сваля помпата и се подменя само помпения елемент.Въпрос ми е: успешна ли е тази манипулация ,доколко е сложна и къде мога да я направя? Поздрави!
Няма нищо сложно - вади се старата помпа и се слага новата.Даже кабелите мисля не са запоени,а са на обувки.Нито ти трябват някакви специални инструменти,нито кой знае какви умения!Повече време ще ти отнеме да извадиш самата кошница.И гледай да имаш минимално количество гориво в резервоара,когато почваш интервенцията!
Благодарско колега! Така и така съм почнал , да попитам също - как се сваля задната седалка за достъп до резервоара? Рових във Вадис но нищо особено , или съм подминал нещо..
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#19
На S-ката не знам!На V-то се вдига задния край,мокета се маха и има една ламарина с четири кръстати болтчета-маха се и се показва един ламаринен ,,похлупак" - под него е кошницата.Играчката е отвиването на пластмасовата гайка на кошницата.Аз си направих ,,ключ" от 5 мм шпаринг във формата на буквата П с разстояние мисля че беше 14 см между ,,краката" и с раздвижен ключ се разви без проблем!
Reply

#20
pliva Wrote:На S-ката не знам!На V-то се вдига задния край,мокета се маха и има една ламарина с четири кръстати болтчета-маха се и се показва един ламаринен ,,похлупак" - под него е кошницата.Играчката е отвиването на пластмасовата гайка на кошницата.Аз си направих ,,ключ" от 5 мм шпаринг във формата на буквата П с разстояние мисля че беше 14 см между ,,краката" и с раздвижен ключ се разви без проблем!
Днес проверих , и на S40 по същия начин се вдига задната седалка.Много е практично.

ПП: Даже си намерих 1 евроцент :mrgreen: :mrgreen:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)