The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
смяна на крушки на таблото

#1
Здравейте колеги,
изгоряха ми крушките на копчетата за топло и студено на климатроника и ме дразни за това реших да ги сменя допитах се до колегата JustVanko, всичко точно , купих крушки разглобих всичко и гледам отзад крушките здрави пък не светят само в средата (те нали са три копчета дето се въртят) ... та знаете ли от какво може да е да не свети пък да е здрава и дали се продават такива фасунки по обикновените магазини за авточасти някак различни са от обикновените ...







Поздрави!
Автомобила е бърз тогава,когато сутрин застанете до него и се страхувате да го отключите
Reply

#2
Това са крушки специално за Volvo -цената в МП е около 11лв
Лампичката е запоена за пластинките и за съжаление ако решиш да я подмениш разтапяш фасонката .
Аз правя друго,купувам крушки и ги запоявам директно на платката ,става хем здраво хем за 0,90лв
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#3
видях,че си от варна това утре можеж ли да го направиш и на моето ще сваля само устройството с копчетата и си ти пък аз ще почерпя ?
Автомобила е бърз тогава,когато сутрин застанете до него и се страхувате да го отключите
Reply

#4
Здрасти. Хвърлил съм око на това.
http://www.hidplanet.com/forums/showthre...it-led-mod
Аз ще го правя, но на по-късен етап. Ако ти се занимава прочети го. Интересно решение е. Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)