The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПО-КЪСА СКОРОСТНА КУТИЯ НА VOLVO 460 TURBO

#11
колега аз сам със същата котия доло горе ми харесва как варви ама мисля че може и по добре до колкото знам RENO 19 1.4 ENERJI са им наи касите котии но дали ще издарж тази котия на 1.7 TURBO и дали ще стане точно ???????????
Reply

#12
Няма такова писане ... Ашколсун колега! :|
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#13
възможно е да има някой друга правописна грешка нов съм в форума и ми е много трудно с писането буква по буква
Reply

#14
Колега първо поради ред причини се наложи преди време на моето турбо да сложа друг диференциал който взех от рено 19 1.8ми мисля,че беше м59 но вече не помня коя беше на волвото,коя на реното една беше м57 другата м59 и така разглобих двете скоростни кутии взех диференциала от реното сложих го на волвото и се получи по-къса скоростна кутия.На 1-ва не усетих разлика пак правеше 60 на 2-ра вече не правеше 100 а 90 на трета 135 вместо 145 на 4-та 175(8) а преди това точно до 200 удари прекъсвача, за 5-та не мога да ти кажа щото не съм стигал прекъсвач Big Grin Отделно аз имам кутия от 1.7 109 коня мотора но в момента не се сещам дали е по къса Wink при интерес ще проверя и ще ти кажа!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#15
Мерси колега намерих кутията за която казват че е къса от RENO CLIO ENERJI 1.4 ще видя и за маховика ако е по лек от моя ще сложа и него дано само няма проблем и дано стане и издържи на VOLVO 460 TURBO 1.7 turbo
Reply

#16
pero 460 Wrote:Мерси колега намерих кутията за която казват че е къса от RENO CLIO ENERJI 1.4 ще видя и за маховика ако е по лек от моя ще сложа и него дано само няма проблем и дано стане и издържи на VOLVO 460 TURBO 1.7 turbo

Според мен може ида не удържи кутията освен ако не направиш волвото 800кг- те ги слагат на рено 5 ама то горкото оборудвано тежи толкова :mrgreen:
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#17
ще видим днес купих кутията без разлика е на мен ми се струва че ще издържи защото от този модел има 136 коня
Reply

#18
не става колеги кожуха на кутията е по малък иначе като ги гледаш няма разлика
Reply

#19
pero 460 Wrote:не става колеги кожуха на кутията е по малък иначе като ги гледаш няма разлика

Вземи само диференциала ! Както ти казах,че аз съм направил!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#20
става ли всичко точно ако иска някакви разработки не ми се играе
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)