The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПО-КЪСА СКОРОСТНА КУТИЯ НА VOLVO 460 TURBO

#21
pero 460 Wrote:става ли всичко точно ако иска някакви разработки не ми се играе

Щом ти казвам значи става ! Тази процедура съм я правил и ти казах резултата малко по рано взимаш диференциала от 1.8 и го слагаш на твоята кутия единствената разлика е ,че трябва да вземеш и куронката която задвижва километража да я вземеш от твоя диференциал и да я сложиш на тази от 1.8 тъй като едната е с жило а другата с ел.километраж това е.
Мисля, че се развиваше с глух ключ 52. Няма нищо сложно в това начинание. Просто трябва малко време и упоритост Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#22
нещо наименование на кутията да ми кажеш
Reply

#23
pero 460 Wrote:нещо наименование на кутията да ми кажеш

Ами до колкото си спомням вече едната беше М57 а другата М59
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#24
мерси мн колега твоето волво какво е турбина или атмосферка
Reply

#25
pero 460 Wrote:мерси мн колега твоето волво какво е турбина или атмосферка
Турбо Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#26
правил ли си и нещо по двигателя
Reply

#27
pero 460 Wrote:правил ли си и нещо по двигателя

По двигателя не съм правил нищо освен,натягане на турбината да дава малко повечко налягане и друг съединител
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#28
ахат аз доста неща направих и съм мн доволен
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)