This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОДАВА Volvo V40 НА ЧАСТИ
Добър ден колеги продавам Волво В40 на части колата е катастрофирала намира се в град Костинброд ако има интерес пишете . Нов съм във форома и още незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
d442442 написа:незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .

Привет колега Wink
Това което трябва да добавиш е изчерпателна информация за колата-година,мотор,скорости,екстри...,история на колата,какво става за продаване-какво не,хубаво е да добавиш още снимки...,и така Wink
Успех ти желая!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Имаш лично колега Wink
Цитирай
Thanks given by:
Колега, ако дантите са ти 15", здрави са и не са изкривени имам интерес към тях. С какви гуми е, летни или зимни? Кажи цена. Благодаря.
VOLVO V40 1,8i 2000г.
Цитирай
Thanks given by:
Колега, имаш ли теглич и ако да каква му е цената
[Изображение: Photo0199.jpg]
[Изображение: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Цитирай
Thanks given by:
Имаш лично и от мен колега!
Цитирай
Thanks given by:
kire написа:
d442442 написа:незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .

Привет колега Wink
Това което трябва да добавиш е изчерпателна информация за колата-година,мотор,скорости,екстри...,история на колата,какво става за продаване-какво не,хубаво е да добавиш още снимки...,и така Wink
Успех ти желая!
благодаря колега ще добавя всичко
Цитирай
Thanks given by:
нямам теглич колега а джантите са продадени днес ще кача още снимки
Цитирай
Thanks given by:
цена за скоростната кутия и с кои мотор е
Цитирай
Thanks given by:
Чакаме инфо за мотора и повечко снимки!!!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)