This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОДАВА Volvo V40 НА ЧАСТИ
Търся горен тампон за двигателя който е до ангренажния ремък. Може и втора употреба аз ще си го възстановя (рециклирам) имам възможности! Колата е VOLVO V40 1,8i . Благодаря!
VOLVO V40 1,8i 2000г.
Цитирай
Thanks given by:
Колега, имаш ли амортисьорите на петата врата (багажника)?Цена?
Цитирай
Thanks given by:
Здравей, интересува ме имаш ли:
- копче за аварийките;
- лайсна броня предна;
- под бронята двата рога( ляв и десен) централната част я имам;
Става на въпрос за Volvo v40 1999 1.8i GDI 125k.c.
Благодаря ти предварително!
Volvo V40 1.8i GDI 125 h.p. 1999
Цитирай
Thanks given by:
колега,трябват ми спешно клемореда с фасонгите,които седят на стоповете на задната врата...моля и снимка да съм сигурен че си ме разбрал за кое точно говоря,че не ми е ясно как по точно да го обясна..
V40,1996,1.8,115к.с.
Цитирай
Thanks given by:
Какъв е двигателя ? Продаде ли я вече ?
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Изображение: 581732.png]
Цитирай
Thanks given by:
здравей, имаш ли ножа на предната броня-цена
Цитирай
Thanks given by:
Пичове не мога да си намеря стоп машинка за волво в40 1.8 бензин оригиналната с 4 крачета, навсякъде има с 2 крачета за 7.50лв от мото пфое е 50 кинта оригинална ама трябва да се чака на мен ми трябва спешно, някой ако има части да пише.
Цитирай
Thanks given by:
Здравей,

Трябва ми заден ляв външен стоп ( този на калника ) + задна лява странична светлина/габарит. Налични ли са и каква е цената?

Поздрави.
Цитирай
Thanks given by:
Джантите продадени ли са?
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)