The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В Пловдив - магазини и автозастраховки

#11
Аз мога да дам два телефона на автоморги в Пловдив ако на някой му трябва нещо.

Морга и части с гаранция - 0886 747055 - моргата е на Пещерско шосе
Магазин на същата фирма - ул.В.Левски 92 - 032/960232

Вкарват части от Италия,взимат и поръчки.Иначе дават гаранция за частите и при необходимост/несъответствие ги сменят. Аз останах доволен, от там си взех инжектори бош ,но като не станаха ги върнах и след 2 седмици ми докараха точния модел. Общо взето коректни. Нямат голям избор за волво части в наличност.

Автоморга Шанс, 5-ти километър- 0888 715569 - нямам мнение за там, само телефон

------------------------------------------------------------------------------------

Мога да предложа и един магазин от който си пазарувам от доста време. Намира се на бул. Източен в отсега между ШЕЛ-а на 6-септември и бул.Мария Луиза ,срещу бензиностанцията на ПЕТРОЛ. Малко гаражче, продават всякакви части, собственика се казва Митко и винаги ми намира частите които търся-никога не ми е казал нямам или не мога да ти помогна (както в повечето магазини като чуят ВОЛВО). Доволен съм и като цени и като коректност. +++

Ето номера на един майстор, от който останах доволен 0886 314123
Благо се казва, сервиза му се намира към Рогошко шосе само че се минава покрай река Марица, малко е забутано. На мен ми смени водния радиатор за 30-40 мин. и ми струваше 10 лв . Поговорихме си и останах с впечатлението , че си разбира от работата. От мен получава +++
VOLVO 460 1.7i B18EP LPG 1990
Reply

#12
Аз мога да дам два телефона на автоморги в Пловдив ако на някой му трябва нещо.

Морга и части с гаранция - 0886 747055 - моргата е на Пещерско шосе
Магазин на същата фирма - ул.В.Левски 92 - 032/960232

Вкарват части от Италия,взимат и поръчки.Иначе дават гаранция за частите и при необходимост/несъответствие ги сменят. Аз останах доволен, от там си взех инжектори бош ,но като не станаха ги върнах и след 2 седмици ми докараха точния модел. Общо взето коректни. Нямат голям избор за волво части в наличност.

Автоморга Шанс, 5-ти километър- 0888 715569 - нямам мнение за там, само телефон

------------------------------------------------------------------------------------

Мога да предложа и един магазин от който си пазарувам от доста време. Намира се на бул. Източен в отсега между ШЕЛ-а на 6-септември и бул.Мария Луиза ,срещу бензиностанцията на ПЕТРОЛ. Малко гаражче, продават всякакви части, собственика се казва Митко и винаги ми намира частите които търся-никога не ми е казал нямам или не мога да ти помогна (както в повечето магазини като чуят ВОЛВО). Доволен съм и като цени и като коректност. +++

Ето номера на един майстор, от който останах доволен 0886 314123
Благо се казва, сервиза му се намира към Рогошко шосе само че се минава покрай река Марица, малко е забутано. На мен ми смени водния радиатор за 30-40 мин. и ми струваше 10 лв . Поговорихме си и останах с впечатлението , че си разбира от работата. От мен получава +++
VOLVO 460 1.7i B18EP LPG 1990
Reply

#13
Здравейте, интересува ме свестен сервиз в Пловдив,където може да ми изчукат предния калник и да ми го боядисат, тъй като някой ме е ударил на паркинга днес? Ако може да бъде някой оторизиран сервиз работещ с ДЗИ, защоти автокаското ми е към тях. Благодаря Ви, предварително!
Reply

#14
Колеги, поради стечение на обстоятелствата днес една жена ми се обади на моя телефон, тъй като го имало на карта за взаимопомощ, за сервиз в Пловдив за S40 2.0 16V, 1998. Появявала й се някаква лампа Check и я били оправили, но се притеснявала пак да не стане нещо. Тези сервизи още активни ли са и има ли някой мнение за тях? Също така ако колегата Жоро от Пловдив гледа да знае, че я накарах да му се обади също.
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#15
npavlov Wrote:Да споделя и аз наблюденията си. За смяна на консумативи и работа по ходовата част - останах много доволен от един сервиз, намиращ се отсрани на Военна болница, в глухата уличка на гърба на баничарницата досами входа на Военна болница.

Млад екип, умятни момчета, пипат внимателно. Работят с магазин КОНДОР за части. Хареса ми, че дават честно мнение и не натискат неразбиращия клиент (като мен Smile ) да ремонтира де що се сетят из колата. Цените им са съвсем приемливи.

При тях сменях ремъци, въздушен, горивен филтър и биелети. Никакви оплаквания дотук.

За съжаление, не мога да се сетя име на сервиз и точен адрес. Ако някой се интересува от подробни обяснения, да ми пише на <!-- e --><a href="mailto:npavlov@kodar.net">npavlov@kodar.net</a><!-- e -->.

Сервиза няма име но се стопанисва от Слави Шишков - автомобилния доктор Big Grin
Аз всички коли само там си ги карам , когато съм си в пловдив а и караше преди волво с което с много мъка се раздели :lol:
Reply

#16
То хубаво, Жоре си я насочил жената и ако си бях в Пловдив, дори сега, щях да и помогна, но за неино нещастие и за информация на колегите, от година и половина живея в Германия, ако някои има нужда от помощ в Бавария, съм на линия.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)