The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с предно ляво ел. стъкло

#1
Здравейте колеги,

Вовлото ми е с управление на ел. стъклата до ръчната, не на шофьорската врата. Там имам само копче за шофьорското стъкло. Та, проблемът е следния - всичко си работи с изключение на всигане на шофьорското стъкло от копчето до ръчната, където има копчета за всички стъкла. Шофьорското стъкло мога да го вдигам само от копчето, което си е на вратата, иначе мога да го свалям и от двете копчета. Някой има ли идея на какво може да се дължи това
Volvo S40, 1.8i, 115hp, Automatic, 1999
Адвокат в София
Reply

#2
Копчето се разглобява много лесно.Пъпките на пластинките са нагорели.Отвори го и го почисти.Можеш после да добавиш и малко финно масло например като за шевна машина.Аз така направих и сега всичко е ок. Wink
Reply

#3
Мерси много колега, утре сутринта ще пробвам Smile
Volvo S40, 1.8i, 115hp, Automatic, 1999
Адвокат в София
Reply

#4
здарвейте колеги.При мен случая е орбатен.На шофиорксата ми прави проблеми с повдигане и нео твсяко натискане хваща.Трябва да натисна силно и да задържа и след известно време почва да се движи ама е едно забавено.Същата ли операция трябва да направя и ка точно се разглобява?Трябва ли да махам кората ил някак с отвертка се маха стойката на която стои копчето заедно с него.Благодаря все пак
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply

#5
Вътре в "легенчето" на вратата има капаче(при мен го няма). Махаш го с малка отверка, отдолу е скрит един винт. Като го развиеш излиза цялото легенче с бутоните за стъклото. После караш по интуиция- разглобяване, почистване и сглобяване по обратния ред. Внимаваш да не загубиш някоя пружинка, съчма или нещо от сорта.
VOLVO V40,1.9TDI 97г.
Reply

#6
йес мерси.Мисля,че и аз го нямам.Ако е това звучи "фиксираемо".Ще го видя при удобно време.Сега дори не ми се налага да ги отварям.:0.Мерси отново запоминх го .Така мислех и аз
Volvo V40 1.9 DI 1999г. август D4192T2 Първа рег.2000г.
[Image: ab202814.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)