The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шумна ми е колата! :)

#1
Здравейте, колеги! От доста време съм фен на марката и преди месец най-накрая си взех Volvo 460 GLE. За сега съм много доволен от колата, само че е малко по шумничка. Но вчера шума нешо се усили доста! Почти съм сигурен, че е от задното гърне, защото я качахме на канал и няма скъсани гарнитури, а шума се чува само като си зад автомобила. Въпроса ми е колко струва задното гърне на автомобила? Зная, че по-принцип подръжката на Volvo е много скъпа, но няма как! Smile
Reply

#2
Здравейте, колеги! От доста време съм фен на марката и преди месец най-накрая си взех Volvo 460 GLE. За сега съм много доволен от колата, само че е малко по шумничка. Но вчера шума нешо се усили доста! Почти съм сигурен, че е от задното гърне, защото я качахме на канал и няма скъсани гарнитури, а шума се чува само като си зад автомобила. Въпроса ми е колко струва задното гърне на автомобила? Зная, че по-принцип подръжката на Volvo е много скъпа, но няма как! Smile
Reply

#3
Гърнетата са скъпи колкото на другите коли Smile
на мен ми взеха 145лв за задно гърне с кривките, резонансно гърненце на мястото на катализатора и доста тръби + работата, само гърнето с кривките мисля че беше около 80-90лв ...
Моето мнение е че е добре да се дадат 150-170в и да се смени всичко, като може да се мине и без средното резонансно гърне. Просто така даваш малко повече пари накуп и забравяш поне 4-5 години за проблеми. На 4хх серията не им е много здрава изпускателната система и нищо чудно да сложиш само гърне и след време да изпадне някъде. При мен здраво гърне не падна сам заради кривката преди него, която минава над задния мост Smile
Непременно да се направи с алуминизирани тръби и ако колата има газово да се пробие новото гърне с тънка бургия, например 4мм отдолу в най ниската си част. газта отделя доста повече водни пари от бензина, които кондензират и скапват доста бързо гърнето. При мен дупката е в заднача таст на гърнето и като я запуша с пръст колата не става по тиха ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#4
Гърнетата са скъпи колкото на другите коли Smile
на мен ми взеха 145лв за задно гърне с кривките, резонансно гърненце на мястото на катализатора и доста тръби + работата, само гърнето с кривките мисля че беше около 80-90лв ...
Моето мнение е че е добре да се дадат 150-170в и да се смени всичко, като може да се мине и без средното резонансно гърне. Просто така даваш малко повече пари накуп и забравяш поне 4-5 години за проблеми. На 4хх серията не им е много здрава изпускателната система и нищо чудно да сложиш само гърне и след време да изпадне някъде. При мен здраво гърне не падна сам заради кривката преди него, която минава над задния мост Smile
Непременно да се направи с алуминизирани тръби и ако колата има газово да се пробие новото гърне с тънка бургия, например 4мм отдолу в най ниската си част. газта отделя доста повече водни пари от бензина, които кондензират и скапват доста бързо гърнето. При мен дупката е в заднача таст на гърнето и като я запуша с пръст колата не става по тиха ...
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#5
Тази седмица ми купиха за 66 лв задно гърне на POLMOstrow от
Косер, алуминизарина си и ми ги хвали моя майстор който ми е прияте. Старото ми е BOSAL (тях също ги има в Косер), но ще струва около 100 лева.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#6
Тази седмица ми купиха за 66 лв задно гърне на POLMOstrow от
Косер, алуминизарина си и ми ги хвали моя майстор който ми е прияте. Старото ми е BOSAL (тях също ги има в Косер), но ще струва около 100 лева.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#7
Ако искаш се обади в Крафт и питаи при тях
Тора е тряхна ценова листа, но е на една година и може да не е актуална
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
Ако искаш се обади в Крафт и питаи при тях
Тора е тряхна ценова листа, но е на една година и може да не е актуална


Attached Files
.xls   price_list_kraft.xls (Size: 92 KB / Downloads: 455)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
unicata Wrote:Ако искаш се обади в Крафт и питаи при тях
Тора е тряхна ценова листа, но е на една година и може да не е актуална

Непрятно впечатление ми прави 1. че нама нищо за 850 и второ че цената на задното гърне за S70 е втора по цена в цялата прайслист-а.
-Oly-
Reply

#10
unicata Wrote:Ако искаш се обади в Крафт и питаи при тях
Тора е тряхна ценова листа, но е на една година и може да не е актуална

Непрятно впечатление ми прави 1. че нама нищо за 850 и второ че цената на задното гърне за S70 е втора по цена в цялата прайслист-а.
-Oly-
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)