The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ламбда сонда

#1
Колеги преди месец че и по малко сложих газова уредба на моята каляска всичко мн. добре колата върви че се къса!
Но почна от време на време да ми светва ламбда сондата ту светва ту изгасва при следващото запалване та въпросът ми е
какво да сторя четох това онова ясно диагностика ще има (скоро) но има ли за какво да се притеснявам за сега и катализатор имам да го кормя ли кво да правя незнам даите саветче
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#2
Ламбда сондата , на моята , е преди катализатора , затва го изкъртих.Той е допълнителна рестрикция за двигателя.
УСПЕХ
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#3
Какво да се притесняваш, нали върви. С газовата си получил една торба електроника да се надлъгва с оригиналната, нормално е оригиналната да се оплаква. Махни крушката на таблото и карай - тези проблеми ще свършат само като махнеш газовата.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#4
Нямаш поводи за притеснение, освен ако нещо има проблем със свещите и кабелите.Ако са нови нямаш грижи.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#5
Благодаря колеги значи да си карам и да свиркам с уста ок така и ще направя че ми писна да я мисля тая кола ще карам докато не спре тогава ще му мисля хахаха :twisted:
S40 2.0 B4204_1998
Reply

#6
Аз съм с ГИ и моята започна да прави така - от време на време да светка, докато в един слънчев ден светна и не изгаснаSmile След диагностика се оказа, че е изгорял подгрева (има специална тема по този въпрос). Дразнеше ме да ми свети на таблото и по съвет на joro74 си купих най-евтината от e-bay и е добре Smile
Преди и след смяната не съм усетил някаква разлика, така че - свиркай си Smile
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)