The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
130км/ч на 4-та скорост

#21
@ Razsipnik ... виж сега батко, това че си случил на неподдържана кола, не значи че всички са боклуци и нищо не ставащи Wink . Доколкото имам спомен ти си с 140к.с. мотор - кво не му харесваш? Нека те кача на мойто 115 .. ще ти се дореве. Като сравняваш вървежи - сравнявай ЕДНАКВИ класове автомобили Wink , неможеш да ме убедиш че един голф3 115 е по добре от волво 115(единствено тежестта на купето на волвото е пречка) но иначе за 115кс си върви прилично. Като си тръгнал да сравняваш БМВ 318 116кс или 118 не знам точно... ми вървим си на едно. БМВ 316 105кс компот(ъъ компакт де) тоя пък ми вика с тая кошница как ме мина. Забележи сравнявам ти коли един клас Wink и на еднакви години, за да е обективно.Карал съм В40 като твоя мотор 140кс - еми кво да ти кажа сравнение с моето(115) си върви ама много добре. Карал съм и новото В40 2000г 136кс новия мотор , понавървява си прилично, да не кажа много добре . Като разход 136кс ми даде 11 на сто газ , на темпомат на 150км/ч . Моето 115кс при 150км/ч поддържана ма магистрала ми дава 15на 100 газ( бензин не съм засичал поради финансови причини но предполагам ,че ще е поне 1-2 литра надолу).Колите са тежки няма спор има си и причини, но се предполага че "знаеш" какво вземаш преди това Wink. Тия волва като цяло са СЕМЕЙНИ автомобили - ти го каза - какво очакваш повече от такъв автомобил? За разхода карай в ограниченията(от ЗДВП) за видим колко ще ти гори Wink - ще ти каза 1.8 115кс гори 7 газ Wink - кво му е на разхода? За високи скорости си е висок разхода няма спор. Ако искаш бягаща кола се ориентираш към друг клас коли не семейни а спортни Wink . Пример с мен няква хонда 1.3 или 1.4 незнам коне и т.н. е така за спорта се пуснах ... еми направи ми 2 автобуса... Big Grin . После като ме качи вътре ебаси и лудницата след 5к почва да върви до 9К .. ама както казах класа му е такъв.
По въпроса с шума... шумни са ... но срещу едни 50-60лв си стават супер Wink има си материали за обезшумяване, не са скъпи. Аз моята съм си я обезшумил доста прилично (заради музиката). Обезшумени са всички врати, багажника, пода, сега тая година живот и драве ще обезшумя и предницата. вътре си става мноооого по тихо. Имаше си досадни поскърцвания но , като хванеш някой да кара ти слушаш от къде е и после си решаваш проблема Wink . Неможе нищо да не правиш и да искаш да е перфектно всичко. Все пак караме 15г коли... по горе колегата ти е дал пример и с много по нови коли , как имат същите проблеми че и по зле . Хората са дали 200к пара и им скърца , а ти си дал 2к и ти скърца кой е по на далавера, достатъчно умен си за да се сетиш Wink.
По въпроса за цената която държали на пазара... ми това за 15г коли , каква цена очакваш да ти държат????? 10к ли???
Това е пазар, излизат нови неща , старите се обезценяват, амортизират и т.н. Много може да се пише по тия въпроси.
Така че подобни изказвания - не върви, гори, пърди и нам си кво , са доста субективни. Това е автомобил , който зависи как е поддържан ,кой разсипник* го е карал и т.н.
Сори за дългия пост, ама толкова плюене по модела като цяло не е вярно, виж за конкретния екземпляр...немога да дам мнение.
*разсипник - нарицателна дума за човек не пазещ вещи и т.н. - всички съвпадения с имена и персони са случайни.
Поздрави и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ. Да сме живи и здрави и да ни возят колите безавариино.
Reply

#22
Че гори...ами гори, ама върви...ама гори... омагьсан кръг.
При сегашни цени ако една кола гори под 5/100 нафта е колкото който мойта при 10/100 газ.С бензина е същата работа, мине ли разхода 5/100 бензин бърка в джоба повече от колкото в моя за газ.Това го правят много новите коли при много балансирано каране.
Фактора "горене" при нашите мотори се решава тотално с газ, изключително дуракоустойчив мотор и държи безпроблемно на газифициране.Всеки си прави избора.
V40 B4204S '97
Reply

#23
traffic Wrote:@ Razsipnik ... виж сега батко, това че си случил на неподдържана кола, не значи че всички са боклуци и нищо не ставащи Wink . Доколкото имам спомен ти си с 140к.с. мотор - кво не му харесваш? Нека те кача на мойто 115 .. ще ти се дореве. Като сравняваш вървежи - сравнявай ЕДНАКВИ класове автомобили Wink , неможеш да ме убедиш че един голф3 115 е по добре от волво 115(единствено тежестта на купето на волвото е пречка) но иначе за 115кс си върви прилично. Като си тръгнал да сравняваш БМВ 318 116кс или 118 не знам точно... ми вървим си на едно. БМВ 316 105кс компот(ъъ компакт де) тоя пък ми вика с тая кошница как ме мина. Забележи сравнявам ти коли един клас Wink и на еднакви години, за да е обективно.Карал съм В40 като твоя мотор 140кс - еми кво да ти кажа сравнение с моето(115) си върви ама много добре. Карал съм и новото В40 2000г 136кс новия мотор , понавървява си прилично, да не кажа много добре . Като разход 136кс ми даде 11 на сто газ , на темпомат на 150км/ч . Моето 115кс при 150км/ч поддържана ма магистрала ми дава 15на 100 газ( бензин не съм засичал поради финансови причини но предполагам ,че ще е поне 1-2 литра надолу).Колите са тежки няма спор има си и причини, но се предполага че "знаеш" какво вземаш преди това Wink. Тия волва като цяло са СЕМЕЙНИ автомобили - ти го каза - какво очакваш повече от такъв автомобил? За разхода карай в ограниченията(от ЗДВП) за видим колко ще ти гори Wink - ще ти каза 1.8 115кс гори 7 газ Wink - кво му е на разхода? За високи скорости си е висок разхода няма спор. Ако искаш бягаща кола се ориентираш към друг клас коли не семейни а спортни Wink . Пример с мен няква хонда 1.3 или 1.4 незнам коне и т.н. е така за спорта се пуснах ... еми направи ми 2 автобуса... Big Grin . После като ме качи вътре ебаси и лудницата след 5к почва да върви до 9К .. ама както казах класа му е такъв.
По въпроса с шума... шумни са ... но срещу едни 50-60лв си стават супер Wink има си материали за обезшумяване, не са скъпи. Аз моята съм си я обезшумил доста прилично (заради музиката). Обезшумени са всички врати, багажника, пода, сега тая година живот и драве ще обезшумя и предницата. вътре си става мноооого по тихо. Имаше си досадни поскърцвания но , като хванеш някой да кара ти слушаш от къде е и после си решаваш проблема Wink . Неможе нищо да не правиш и да искаш да е перфектно всичко. Все пак караме 15г коли... по горе колегата ти е дал пример и с много по нови коли , как имат същите проблеми че и по зле . Хората са дали 200к пара и им скърца , а ти си дал 2к и ти скърца кой е по на далавера, достатъчно умен си за да се сетиш Wink.
По въпроса за цената която държали на пазара... ми това за 15г коли , каква цена очакваш да ти държат????? 10к ли???
Това е пазар, излизат нови неща , старите се обезценяват, амортизират и т.н. Много може да се пише по тия въпроси.
Така че подобни изказвания - не върви, гори, пърди и нам си кво , са доста субективни. Това е автомобил , който зависи как е поддържан ,кой разсипник* го е карал и т.н.
Сори за дългия пост, ама толкова плюене по модела като цяло не е вярно, виж за конкретния екземпляр...немога да дам мнение.
*разсипник - нарицателна дума за човек не пазещ вещи и т.н. - всички съвпадения с имена и персони са случайни.
Поздрави и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ. Да сме живи и здрави и да ни возят колите безавариино.


Виж сега Трафик, колата в никакъв случай не е неподдържана....
фактът, че е на толкова години, а я карам с напълно синтетично тънко масло 5W40 също го доказва.....
Скоро сменях накладки и когато я вдигнахме и гледахме окачването нищо не е мръднало, здрави са дори тампоните оригинални от 97 г. с щемпел.
Интериорът ми също е чудесен за године на колата...
Така,, че недей моля те да казваш, че колата ми е неподдържана, най-малкото защото не си я видял.
моето Волво си ми служи вярно/да чекам на дърво/, здраво и стабилно е.
Обаче твърде много гори, за вървежа, който вади....
Пак казвам дрезнещо шумна и неикономична кола.
За седящите отзад няма пичти никакъв комфорт.
Слаби динамични характеристики......


Ако се видим на форумна среща, ще ти покажа моя екземпляр, колко е лачен...........
Но това не променя факта, че колата пие твърде много бензин като за 140 коня.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#24
Предпочитам да си карам Волвака отколкото некъъв ГОУФ.Еб**и кенефа.Брат ми има БМВ 318 92-ра 1.8 115кончета.ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не ме кефи.Незнам кво им харесвате на тези беемвета.Ми то е по голяма КАРУЦА от моят ВОЛВАК.Айде със здраве и си карайте ВОЛВАЦИТЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#25
Ех сега, едно е да кажеш на някоя мацка аиде да се повозим с БМВ-то, друго е айде с ВОЛВОТО, нали ? Big Grin Big Grin
d4192t 1998
Reply

#26
Ако сексуалният ти живот зависи от колата значи вече си на 40 :-)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#27
joro74 Wrote:Ако сексуалният ти живот зависи от колата значи вече си на 40 :-)
Eeeeeee сега ще се обиждаме ли :roll:
Аз покрай волвото забравих че съм женен а вие за какви работи чак се сещате Big Grin
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#28
Здравейте колеги,и аз да се включа малко във вашата тема.Виждам че има и недоволни от марката,но за мен проблема е точно от умръзването на автомобила , както стана и при мен.Точно допреди една година карах в40 2000 кубика,и макар с автоматична 4степенна кутия не беше никак зле.Колата вървеше на гас като даваше разход 13 в софия и 9 извънградско,като изкам да кажа че аз не жаля и настъпвам доста,в смисъл че стилът ми на каране е спортен.Като притежател на осем марки коли изкам да кажа че на тая цена която в момента е в40ката просто няма конкуренция.Единственото нещо което не ми харесваше е шума в купето,но като се има впредвид че е с 4 скорости и вървеше на много високи обороти се примирих.Относно до километража и моя беше същият.След като я покарах повече време и на мен ми омръзна като на колегата,и я смених с с80 от която съм още по доволен,така че всичко е до финанси,но не и до марката.
volvo s80 2.5 tdi 140hp-2000g.
Всяка идиотска постъпка си има философско обяснение!
Reply

#29
bong_666 Wrote:Ех сега, едно е да кажеш на някоя мацка аиде да се повозим с БМВ-то, друго е айде с ВОЛВОТО, нали ? Big Grin Big Grin
Абе да ви кажа мойта приятелка баш със Волвото я свалих ... Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#30
Не знам какво очаквате от атмосферна кола с малък мотор :roll: А и разхода е нормално да е височък , защото като не ни харесва как върви си я настъпваме доста повече... Аз мога да дам за сравнение предишният малък модел на Вовлво - 460. Мотора ми е B18EP, води се 106 к.с. Последното ми пътуване беше до София-Хисаря-София. С 4 човека и багаж колата си направи 200 на магистралата и то за не особено дълго време. От караулката на София до МкДоналдс на Пазарджик съм го взел за 35 мин, всеки може да си направи сметка за средна скорост. Като цяло под 140- 150 през целия път не е падано. На връщане по хубавия участък след Пловдив под 160 не. Колата ми даде разход 7,5 с 95+ от ЕКО. Като в това слагам и нормално каране по първокласни пътища. Друго ми направи впечатление: колата на 5-та се тормозеше , когато ускорявам от 120 примерно. Но когато карам 130-140 ускорява доста добре дори и по изкачването преди тунела. Извода е , че малка атмосферка - високи обороти за вървеж - голям разход. Ако не - турбина, такава е следващата кола без съмнение Wink
460 B18EP+
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)