The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
име на сайта върху колата

#1
Имам идея да направим лепенки за сайта и да си лепим отзад на колите -за да знаят другите собственици на VOLVO за сайта.Ако знаете колко коли VOLVO виждам всеки ден, ако всички идват на срещите ще е супер.
Reply

#2
такива лепенки съм виждал на клуба на Volkswagen
така че може да приложим тази идея
Reply

#3
joro изчети темите за стикеририте в клуба ( и в дира )
много са наистина ама това дето го предлагаш е обсъждано , прието и решено - почти
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#4
идеята ми беше върху задния капак или броня да пише името на сайта, иначе на мен лично ми харесава повече правоъгълното лого.
но то трябва да се показва на сайта.
Reply

#5
предлагам : volvoclub-bg.com :lol:
Reply

#6
joro Wrote:предлагам : volvoclub-bg.com :lol:

Не бе, батка, има тема за стикерите върху колата Big Grin А логото наистина беше за сайта, но нещата се развиха различно. Виж темата "Дизайн - финал" :-)
Reply

#7
прочетох всички теми по въпроса и си мисля за наи-простото решение -volvoclub-bg.com върху задния капак
Reply

#8
joro Wrote:прочетох всички теми по въпроса и си мисля за наи-простото решение -volvoclub-bg.com върху задния капак


Ами то това се обсъди и решихме да е отвътре на стъклото че се прецаква боята,и от мърсотията няма да се вижда след 1 седмица :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#9
Ето ви една идея :wink: Цьк Big Grin Тези бяха около 6-7лв. (отпред цялото ,за задния номер само табелката нали е пломбиран)[/url]
Reply

#10
Опа ,това горе сьм аз :oops: Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)