The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
какви са тези шлауфки от фаровете ????

#21
Kespanok 460 Wrote:Малко Offtopic.Май и двамата(Shubert и radnev1965) сте фенове на Lord Of The Rings :wink: - един от най-добрите филми според мен Smile

Ами при мен е защото съм оплешивял и така си избивам комплексите :lol: Big Grin :lol:

... но филма ми харесва и на мен.... особено завръщането на краля Confusedupz:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#22
Kespanok 460 Wrote:Малко Offtopic.Май и двамата(Shubert и radnev1965) сте фенове на Lord Of The Rings :wink: - един от най-добрите филми според мен Smile

Ами при мен е защото съм оплешивял и така си избивам комплексите :lol: Big Grin :lol:

... но филма ми харесва и на мен.... особено завръщането на краля Confusedupz:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#23
Shubert Wrote:
Kespanok 460 Wrote:Малко Offtopic.Май и двамата(Shubert и radnev1965) сте фенове на Lord Of The Rings :wink: - един от най-добрите филми според мен Smile

Ами при мен е защото съм оплешивял и така си избивам комплексите :lol: Big Grin :lol:

... но филма ми харесва и на мен.... особено завръщането на краля Confusedupz:


Ха Ха Ха Ха Big Grin Big Grin Ама знаеш ли че актъора всъщност е с много къса коса :lol: Това е перука.Ако искаш някой с истинско окосмение си сложи Буги Барабата е той е човека за мен Big Grin Big Grin

ПП:Дам 3тата част на филма и на мен най-много ми хареса,но и другите 2 са върха.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#24
Shubert Wrote:
Kespanok 460 Wrote:Малко Offtopic.Май и двамата(Shubert и radnev1965) сте фенове на Lord Of The Rings :wink: - един от най-добрите филми според мен Smile

Ами при мен е защото съм оплешивял и така си избивам комплексите :lol: Big Grin :lol:

... но филма ми харесва и на мен.... особено завръщането на краля Confusedupz:


Ха Ха Ха Ха Big Grin Big Grin Ама знаеш ли че актъора всъщност е с много къса коса :lol: Това е перука.Ако искаш някой с истинско окосмение си сложи Буги Барабата е той е човека за мен Big Grin Big Grin

ПП:Дам 3тата част на филма и на мен най-много ми хареса,но и другите 2 са върха.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#25
radnev1965 Wrote:От скоро карам 460 1995 год. Отзад от фаровете излизат някакви маркучета дето не знам за какво служат. Дали са за настройка на фаровете или за не6то друго и от къде на таблото става тая настройка ако е това ???? :roll: :roll:

Ето и схемата за регулиране височината на фаровете. Сега като прочетох, разбрах, че всъщност се пълни не със спирачна течност, а с антифриз...:
(в прикачения zip-файл има 5 схеми с описание)
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#26
radnev1965 Wrote:От скоро карам 460 1995 год. Отзад от фаровете излизат някакви маркучета дето не знам за какво служат. Дали са за настройка на фаровете или за не6то друго и от къде на таблото става тая настройка ако е това ???? :roll: :roll:

Ето и схемата за регулиране височината на фаровете. Сега като прочетох, разбрах, че всъщност се пълни не със спирачна течност, а с антифриз...:
(в прикачения zip-файл има 5 схеми с описание)


Attached Files
.zip   farove.zip (Size: 279.5 KB / Downloads: 216)
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)